Starší přípravka U11A+B    28.05.2023   |    Radim

U11 - Výsledky víkendových utkání

SK Líšeň - TJ Sokol Těšany 8:7 (3:1, 6:4) - 3 x 30 minut

Sestava: Štěpán Zemánek - Matěj Bartoš, Matyáš Hasoň, Dominik Kollár, Daniel Kula, Jakub Sklenský, Maxmilián Sochor, Václav Spáčil, David Šrámek, Otto Touška, Štěpán Tůma, Dan Winter

Góly: Václav Spáčil 3x, David Šrámek 2x, Jakub Sklenský 1x, Otto Touška 1x, Štěpán Tůma 1x

*************************************************************************************************

SK Líšeň - FC Svratka Brno B 18:7 (9:6)

Sestava: Štěpán Zemánek - Sebastián Almášy, Matěj Bartoš, Matyáš Kříž, Jiří Lojek, Oliver Michalas, Tobiáš Ondřík, Maxmilián Sochor, David Šrámek, Tomáš Šťastný, Dominik Vyskočil

Góly: Matyáš Kříž 5x, David Šrámek 5x, Tobiáš Ondřík 3x, Maxmilián Sochor 2x, Tomáš Šťastný 2x, Dominik Vyskočil 1x

SK Líšeň - FC Dosta Bystrc B 1:2 (0:1)

Sestava: Sebastián Almášy - Matěj Bartoš, Jan Dvořáček, Matyáš Hasoň, Daniel Kula, Matyáš Kříž, Jiří Lojek, Oliver Mitrenga, Tobiáš Ondřík, Jakub Sklenský, Václav Spáčil, Štěpán Tůma, Dan Winter

Góly: Dan Winter 1x

Hodnocení utkání

Sobota Těšany – SK Líšeň formát 8+1 3×30 min

Do sobotního utkání jsme záměrně vystoupili jen se třemi střídajícími hráči a vytvořili slušnou zátěžovou zkoušku se kterou se někteří hráči poprali výtečně a jiní marně lapali po dechu, zatímco soupeř nastoupil se dvěma týmy a točil je po 15 minutách. Myslím, že naši borci zvolily vysoké tempo, bylo jich všude plno, a po zásluze vyhráli první třetinu 3:1. Do druhé nastoupili vlažněji hra se začala výsledkově srovnávat a ve třetí třetině, kdy nám odpadli dva hráči pro dušnost, soupeř redukoval o celý jeden tým, jsme zachránili vítězství v poslední vteřině na poměr 8:7. Vždy mám opakovaný stesk na produktivitu a dnes ji předvedu v číslech. Zatímco soupeři stačilo na 7 gólů cca 10–12 gólových šancí, my na každý jeden vstřelený gól potřebujeme minimálně 4-5 infarktových stavů. Navíc, stejně jak jsme nedůrazní v zakončení, máme obdobné problémy s důrazem při standardních situacích. 4 góly jsme obdrželi po rozích jen z důvodu nedostoupení a nedůrazu. Celkově ale naši kluci podali celkem kvalitní výkon ve vysokém tempu.

SK Líšeň – Svratka U10 forma 5+1

Svratka ročník 2013 se tradičně řadí k lepším týmům tohoto ročníku a na hřišti to docela předváděla. Do tohoto zápasu jsme nastoupili s výkonnostně rozdělenými dvěma pětkami. Viděli jsme mnoho zajímavých fotbalových momentů a nastříleli jsme mnoho gólů většinou po důrazu a vysokém napadání. Zatímco jedna pětka hrála ve svěžím rytmu, ale mnohdy ve zahuštěném prostoru, druhá se po většinu utkání prezentovala o poznání statičtější hrou a až na světlou výjimku s nemožností přechodu 1:1 . Celkově jsme výsledkově zvládli na výtečnou, ale stále nad námi hrozí vztyčený prst díky dovednostním a pohybovým parametrům některých hráčů.

SK Líšeň – Dosta B Forma 8+1

Do utkání jsme vstoupili se zbytečně přehnaným respektem a brzo jsme prohrávali 0:1. Ke konci poločasu kluci ztratili ostych a postupně zvyšovali tempo zápasu, díky čemuž jsme záhy vyrovnali. Opět jsme neproměnili mnoho šancí a tři minuty před koncem jsme ztratili víceméně zasloužený bod

Opět kluci předvedli pěkný týmový výkon vyšší fotbalové úrovně a slzi po posledním hvizdu byly jasným důkazem toho, kolik umu a energie kluci do utkání vložili. V utkání bylo mnoho chyb, na kterých ale bude radost pracovat. Vzhledem k tempu a náročnosti hry, kterou prezentujeme bojujeme u některých hráčů s dovednostními nedostatky, jednonohostí, kdy se nám po založení hry vrací neustále míče k obránců a tímto je nad míru přetěžujeme a ztrátovost míčů nás pak zbytečné stojí mnoho energie, kterou bychom mohli vkládat do ofenzivní činnosti.

Douška:

Díky příchodu a oslovování nových hráčů vkládáme více nesoutěžních utkání, aby se noví hráči lépe adaptovali a mohli se naplno zapojit do letní přípravy.Dalším cílem těchto utkání je výstavba jádra týmu pro příští sezónu a dle očekávání se množí stesky, že Franta odehrál v utkání jen pět minut, zatímco Pepa celý čas. A Franta zase dnes hraje s „těmi slabšími“, ano je tomu tak a pravděpodobně nadále bude, protože pokud Pepa vybojoval, nachystal a rozehrál 10 míčů na Frantu a Franta jich 10 prvním dotekem ztratí není pro Frantu 5 minut zbitečností, ale zkušeností a pomalejší, nebo menší forma hry není pro Frantu ztrátou času, ale možností se s míčem častěji potkat a pracovat.

Přeji všem krásné dny a nejpozději v úterý na shledanou.