dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Sportovní areál Kučerova


Sportovní areál

Líšeňský fotbalový areál se nachází na adrese Kučerova 4, na okraji městské části Brno-Líšeň nedaleko zámku rodiny Belcredi a Technického muzea městské hromadné dopravy. Součástí areálu jsou dvě hrací plochy - hlavní hřiště s přírodní trávou a hřiště s umělou trávou, hlavní krytá tribuna, nekrytá tribuna, menší krytá tribuna u hřiště s umělou trávou, sektor pro hosty, sektor na stání vedle hlavní tribuny, sektor na stání za brankou u restaurace, víceúčelová budova, orlovna, restaurace s krytým venkovním posezením, stánky s občerstvením, toalety, dětské hřiště a parkoviště pro hráče a funkcionáře klubu.

Hlavní travnaté hřiště

Hřiště s umělým povrchem - hrací plocha je opatřena umělým osvětlením.

  • Rozměry: plocha 98x71m , hřiště 90x69m

Hlavní tribuna - kapacita 544 míst na sezení, VIP sektor, prostory pro novináře, antidopingová místnost (v době koronavirové pandemie sloužící i pro testování na COVID-19), rozhlasová místnost, trenérská místnost, občerstvení, veřejné toalety. Také poskytuje zázemí pro všechna mužstva seniorských kategorií, pro mužstva hostů a pro rozhodčí a delegáty.

Víceúčelová budova - tiskové centrum, zasedací místnost, regenerační a rehabilitační centrum, zázemí pro správce areálu, veřejné toalety.

Orlovna - zázemí pro všechna dorostenecká mužstva a také pro mužstva žen. Součástí orlovny je menší kryté hřiště s umělou trávou a posilovna. Dále také zasedací místnost.


Facebook feed