dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Informace o klubu


SK Líšeň

Kučerova 1776/4
628 00 Brno

  • IČO: 13691732
  • DIČ: CZ13691732
  • Číslo klubu FAČR:
    • fotbal: 6220141
    • futsal: 6229769
  • ID ČUS: CZ0642114
  • Bankovní spojení: Komerční banka, a. s., pobočka Brno-město
    • č. účtu: 70733621/0100
  • E-mail: sklisen@sklisen.com
  • ID datové schránky: hmzsz73
  • Registrace MVČR: VSP/1-3475/90-R ze dne: 7. 12. 1990
  • Spisová značka: L 516/KSBR vedená u Krajského soudu v Brně



SK Líšeň 2019, a.s.

Kučerova 1776/4
628 00 Brno

  • IČO: 09131671
  • DIČ: CZ09131671
  • Číslo klubu FAČR: 6220541
  • Bankovní spojení: Komerční banka, a. s., pobočka Brno-město
    • č. účtu: 123-1634910297/0100
  • E-mail: sklisen@sklisen.com
  • ID datové schránky: t265f9h
  • Registrace MVČR: ze dne 4. 5. 2020
  • Spisová značka: B 8382 vedená u Krajského soudu v Brně


Další informace

Barvy klubu: modrá, bílá, červená

Dresy pro domácí utkání: bílá (dres-trenky-štulpny), náhradní varianta dresů: tmavě modrá, červená

Pro autobus hostí F:NL je vyhrazeno parkování na konci ulice bratří Pelíšků, pro ostatní mužstva hostí je pro parkování určena dostatečně velká plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka

Informace ohledně organizace všech domácích utkání mužstva A ve F:NL a mužstva B v Krajském přeboru vám poskytne Dagmar Wallová, tel. 602 591 749.



VÝKONNÝ VÝBOR KLUBU:

Předseda klubu Ing. Karel Hladiš, CSc.
Výkonný ředitel David Linger
Místopředseda Ing. Stanislav Tvarůžek
Koordinátor a doprava David Linger
Sportovní sekretář Ing. Cyril Malý
Ekonom Mgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládeže Ing. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členů Rudolf Čampa
Člen výboru Tomáš Šperka


KLUBOVÍ FUNKCIONÁŘI:

Ředitel provozu areálu, manažer pro bezpečnost Josef Derfl
Správce areálu Jana Ghisi
Správce orlovny Jitka Derflová
Správce travnatých ploch Libor Daněk, Michal Kříček
Správce nafukovací haly Dalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová
Údržba travnatých ploch TCM
Údržba nemovitostí Josef Derfl
Manažer mužů Michal Král
Hlavní trenér mládeže, manažer dorostů Zdeněk Šmýd
Manažer žáků, manažer sportovní školy RNDr. Josef Novák
Manažer přípravek David Linger
Hlavní trenér přípravek Mgr. Jaroslav Ondra
Sekretář mládeže Jakub Milotínský
Nábor nových členů David Linger
Vedoucí trenér SCM Zdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSM RNDr. Josef Novák
Trenér sportovních tříd RNDr. Josef Novák
Trenéři brankářů SK Líšeň Tomáš Sedmidubský, Jiří Dostál, Pavel Plchut, Tomáš Hromek,
Václav Hanzl, Miroslav Švábenský
Manažer futsalu David Linger
Hlavní pořadatel A muži Rudolf Čampa
Hlavní pořadatel B muži
Hlavní pořadatel dorost
Org.tech.manažer, administrativa FAČR, LFA Dagmar Wallová
Zapisovatel výboru SKL, IT Jakub Milotínský
Asistent předsedy Rudolf Čampa ml.
Manažer pro marketing Ing. Libor Kameník
Sportovní poradce Miloslav Machálek
Tiskový mluvčí PhDr. Miloslav Vlašic
Správce sociálních sítí Mgr. Martina Šperková
Správce webu Bc. Marek Walla
Hlasatelé Dalimil Rozprým, Mgr. Josef Machů
Video Stanislav Karafiát
Foto mužstev a hráčů, archiv Mgr. Martina Šperková
Zahraniční zájezdy PhDr. Mojmír Jeřábek


VEDENÍ MUŽSTEV

Mužstvo Trenér Vedoucí týmu Asistent trenéra Masér/Zdravotník
Muži A
Milan Valachovič,
Petr Maléř
Dagmar Wallová Petr Pecha,
Tomáš Sedmidubský
(tr. brankářů)
Přemysl Klein,
MUDr. Petr Otiepka,
Mgr. Lucia Knapová
Muži B
Michal Kugler
Roman Vytopil
Ladislav Gögh
Přemysl Klein
Muži C
Tomáš Šperka
Ženy A
Tomáš Šperka Pavel Houšť
Ženy B
Pavel Kúkol ml. Pavel Houšť
Juniorky
Michal Lukáč Zdeněk Rotrekl Aleš Novák
Starší žákyně
Jaroslav Pokorný
Aneta Bednářová,
Adéla Koubová,
David Wilks,
Roman Sedlák

Mladší žákyně
Eliška Houšťová
Daniela Kalášková,
Marek Stránský
Starší přípravka dívky
Martina Šperková
Viktória Tünde Kaiser,
Adéla Ščasná
Mladší přípravka dívky
Martina Šperková

Viktória Tünde Kaiser,
Adéla Ščasná
Dorost U19
Bohumil Smrček Kateřina Ševčíková František Fučík,
Roman Ševčík
Mgr. Lucia Knapová
Dorost U18
Vladimír Michal Kateřina Ševčíková Zdeněk Julínek, David Pašek
Mgr. Lucia Knapová
Dorost U17
Michal Odehnal Martin Vičar Robert Semrád Mgr. Lucia Knapová,
Anita Dervisic
Dorost U16
Miroslav Štěpánek Lucie Dubová Pavel Čermák Mgr. Lucia Knapová
Žáci U15
Miroslav Žabka

Jana Derková Šimon Šumbera Mgr. Lucia Knapová
Žáci U14
Josef Novák Jiří Sotolář Jiří Sotolář Mgr. Lucia Knapová
Žáci U13
Patrik Vévoda Tomáš Havlát Jakub Milotínský,
Radim Havlíček,
David Rampula
Mgr. Lucia Knapová
Žáci U12
Martina Ryšavá Pavel Rašovský Petr Rozsypal,
Ladislav Kryštof,
Zdeněk Valder
Mgr. Lucia Knapová
Žáci U12 B
Martina RyšaváPavel Rašovský Petr Rozsypal,
Ladislav Kryštof,
Zdeněk Valder
Mgr. Lucia Knapová
Starší přípravka U11 A
Martina Ryšavá Pavel Rašovský Ladislav Kryštof,
Zdeněk Valder
Starší přípravka U10 A
Michal Kolínský Tomáš Hložánek Tomáš Kvarda
Starší přípravka U10 B
Michal Kolínský Tomáš Hložánek Tomáš Kvarda
Mladší přípravka U9 A
Pavel Hofman Ivo Hochman Aleš Burget,
Marek Faul
Mladší přípravka U9 B
Pavel HofmanIvo Hochman Aleš Burget,
Marek Faul
Mladší přípravka U8 A
Aleš Vyskočil Radim ZemánekRichard Sýkora,
Tomáš Hasoň
Mladší přípravka U8 B
Aleš Vyskočil Radim Zemánek Richard Sýkora,
Tomáš Hasoň
Minipřípravka U7 A+B
Jan Gruník David Linger
Předpřípravka A+B David Linger
Nábor A + B
David Linger
Senioři
Jiří Podhradský Ing. Cyril Malý Zdeněk Kadlec
Futsal
Vojtěch Grus Tomáš Josefi


Facebook feed