SK Líšeň U12b - TJ Ochoz u Brna 4:0 (0:0)

Nominace: Dominik Kollár - Daniel Balík, Matěj Bartoš, Matyáš Hasoň, Radek Hrubý, Daniel Kula, Matyáš Kříž, Tobiáš Ondřík, Jakub Sklenský, Daniel Strava, Martin Sýkora, Dan Winter, Štěpán Zemánek

Góly: Daniel Strava 2x, Radek Hrubý 1x, Dominik Kollár 1x

Hodnocení víkendových utkání

Pátek: SK Líšeň - Sparta Brno

Utkání se Spartou jsme zahájili celkem dobře, první čtvrtinu jsme vyhráli 3:1, ale druhou čtvrtinou začal úpadek našich hráčů. Někteří nebyli duchem na hřišti a hry se víceméně nezúčastňovali, hra byla statická, bez nápadu, a hlavně bez pohybu. Výsledek jasně korespondoval s předvedenou hrou a zaslouženě jsme prohráli.

Sobota: Jemelka Cup Uničov

Sobota ukázala zase jinou tvář našich harcovníků. Do turnaje jsme vstoupili s Frýdkem a ač se z úvodního gólu radoval soupeř, skóre jsme otočili, víceméně udávali tempo utkání a zaslouženě vyhráli 2:1, ač výsledek, dle šancí, měl být dvojciferný

Sigma dominovala v dovednostech a rychlosti provedení činností, my jsme dobře využívali volný prostor, byli důrazní, odzadu vynikali v součinnosti

Přerov byl opět zajímavý soupeř, ale kluci měli obrovskou týmovou sílu, bylo jich plné hřiště a dominovali po celé utkání.

S Chrudimí po třízápasové pauze jsme začali ospale, brzo prohrávali 0:2. Asi po pěti minutách se kluci postupně dostali do hry a usadili se na polovině soupeře. Bohužel, ač jsme po zbytek utkání drželi otěže utkání v rukou, vsítili jsme pouze dva góly, a to nás stálo první místo ve skupině.I tak jsme jako nejlepší druhý tým postoupili do nejlepší skupiny.

Řekl bych, že jsme odehráli docela vyrovnané utkání se soupeřem, který nás dřív deklasoval. Dostali jsme dva identické góly po rohových kopech a našem nedůrazu. V čem je Žďár obdivuhodný, tak ve fyzické připravenosti, rychlosti a důrazu se kterým se prezentuje.

V tomto utkání nás doběhla absence klíčového hráče a vysoká minutáž více vytěžovaných hráčů.

V posledních dvou utkáních se Svitavami a opět Chrudimí jsme už přišli o poslední zbytky sil a obě utkání nezvládli.

Celkové páté místo z patnácti účastníků je po 200 herních minutách slušným výsledkem. Myslím, že poslední tři turnaje ukazují na určitý herní vzestup našich borců, který zúročuje navýšení intenzity přípravy , ale na druhou stranu ukazuje kolik práce máme před sebou, jednak v tréninkovém procesu a také stabilizaci kádru pro příští sezóny . Děkujeme všem hooligens za podporu.

Pondělí: SK Líšeň - TJ Ochoz u Brna

Dnešní mistrovské utkání se mi hodnotí o poznání lépe, než zápas na Spartě. Sice jsme byli posíleni o 4 hráče U12, ale celkově jsme předváděli energickou rychlou hru, a kromě první pětiminutovky v druhé půli jsme udávali tempo hry. Trochu nám vázlo přenášení hry, ať od gólmana, nebo středních záložníků, často se hrálo na levé straně bez přenesení. Opět jsme nedokázali úročit úvodní tlak a stálý strašák „efektivita zakončení“ dodává mnoho zbytečného sebevědomí soupeřům.

Ještě jedno číslo: 338 minut, tolik naši bombarďáci odehráli za 4 dny a ač s vlažný startem, tak do nového týdne vstupujeme pozitivně naladěni z krásných víkendových výkonů. Děkujeme všem za podporu, najeté kilometry a zaplacené pokuty. 😉