U11 - Výsledek mistrovského utkání 4.6.2023

SK Líšeň - Nový Lískovec 3:3 (0:3)

Nominace: Sebastián Almášy - Matěj Bartoš, Matyáš Hasoň, Daniel Kula, Matyáš Kříž, Tobiáš Ondřík, Jakub Sklenský, Maxmilián Sochor, David Šrámek, Štěpán Tůma, Dominik Vyskočil, Dan Winter, Štěpán Zemánek

Góly: Daniel Kula 2x, Dan Winter 1x

Hodnocení utkání SK Líšeň – Nový Lískovec

Nedělní odpoledne jsme strávili na hřišti Nového Lískovce. Do utkání kluci vstoupili, zřejmě naplněni svátečními obědy, velice ospale a vláčně. Hra byla pomalá, nepřesná, nedůrazná a první poločas jsme zaslouženě prohráli 0:3. V druhém poločase jsme hráče přeskupili a mnozí se už začali probírat. Kluků bylo náhle plné hřiště, diktovali tempo utkání, soupeř se pouze bránil a jen díky mnoha neproměněným šancím se nepodařil dokonalý obrat. Celkově remízu bereme jako ztrátu, ale jsme rádi, že se kluci jako tým dokážou mobilizovat, vzbuzovat respekt.

Dnes jsem se zastavil u jedné otázky a to, proč je nutná intervence trenéra k nasazení a chtění. Není to první zápas, kdy začínáme odevzdaným výkonem a ve druhé části teprve startujeme a předvádíme zajímavé obraty. A ptám se, kde a kdy hráči začíná zápas? Začíná až je přiveden na hřiště, donesena mu taška a zavázány tkaničky, nebo začíná už třeba večer večeří, spánkem, vhodnou snídaní, nachystáním si věcí a popoháněním rodiče, aby nepřišel pozdě, protože se dnes hraje …?

Dnes ale neukázali herní obrat jen hráči, ale i skvělí fanoušci. Děkujeme, byli jste úžasní, všichni a všechny :)