dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Funkcionáři klubu


◦ Ředitel provozu areálu, manažer pro bezpečnost: Josef Derfl

◦ Správce areálu: Petr Maleňák, Eva Maleňáková

◦ Správce orlovny: Jitka Derflová

◦ Správce travnatých ploch: Libor Daněk

◦ Správce nafukovací haly: Dalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová

◦ Údržba travnatých ploch TCM:

◦ Údržba nemovitostí: Josef Derfl

◦ Manažer mužů: Michal Král

◦ Hlavní trenér mládeže, manažer dorostů: Zdeněk Šmýd

◦ Manažer žáků, manažer sportovní školy: RNDr. Josef Novák

◦ Manažer přípravek: David Linger

◦ Hlavní trenér přípravek: Mgr. Jaroslav Ondra

◦ Sekretář mládeže: Jakub Milotínský

◦ Nábor nových členů: David Linger

◦ Vedoucí trenér SCM: Zdeněk Šmýd

◦ Vedoucí trenér SpSM: RNDr. Josef Novák

◦ Trenér sportovních tříd: RNDr. Josef Novák

◦ Trenéři brankářů: Tomáš Sedmidubský, Jiří Dostál, Tomáš Jícha, Jan Herink, Pavel Plchut, Petr Otruba, Alžběta Suškevičová, Miroslav Švábenský

◦ Manažer futsalu: David Linger

◦ Hlavní pořadatel A muži: Rudolf Čampa

◦ Hlavní pořadatel B muži: -

◦ Hlavní pořadatel dorost: -

◦ Org.tech.manažer, administrativa FAČR, LFA: Dagmar Wallová

◦ Zapisovatel výboru, IT: Jakub Milotínský

◦ Asistent předsedy: Rudolf Čampa ml.

◦ Manažer pro marketing: Ing. Libor Kameník

◦ Sportovní poradce: Miloslav Machálek

◦ Tiskový mluvčí: PhDr. Miloslav Vlašic

◦ Správce sociálních sítí: Mgr. Martina Šperková

◦ Správce webu: Bc. Marek Walla

◦ Hlasatelé: Dalimil Rozprým, Mgr. Josef Machů

◦ Video: Stanislav Karafiát

◦ Foto mužstev a hráčů, archiv: Mgr. Martina Šperková

◦ Zahraniční zájezdy: PhDr. Mojmír Jeřábek


VEDENÍ MUŽSTEV


Muži A

◦ Hlavní trenér: Milan Valachovič
◦ Trenér: Petr Maléř
◦ Asistent trenéra: Petr Pecha
◦ Vedoucí mužstva: Dagmar Wallová
◦ Trenér brankářů: Tomáš Sedmidubský
◦ Masér a kustod: Přemysl Klein
◦ Zdravotník: MUDr. Petr Otiepka
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Muži B

◦ Trenér: Michal Kugler
◦ Asistent trenéra: Petr Šíp
◦ Vedoucí mužstva: Roman Vytopil
◦ Trenér brankářů: Tomáš Sedmidubský
◦ Masér: Přemysl Klein
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Muži C

◦ Trenér: Tomáš Šperka
◦ Asistent trenéra: Aleš Hrad
◦ Vedoucí mužstva: Ondřej Koutný


Ženy A

◦ Trenér: Tomáš Šperka
Vedoucí týmu: Pavel Houšť
Trenér brankářek: Petr Otruba


Ženy B

Trenér: Tomáš Šperka
Vedoucí týmu: Pavel Houšť
Trenér brankářek: Petr Otruba


Juniorky

Trenér: Michal Lukáč
Asistent trenéra: Jakub Vláčilík
Vedoucí týmu: Jaroslav Pokorný
Trenér brankářek:


Starší žákyně

◦ Trenér: Eliška Houšťová
◦ Asistent trenéra: Marek Stránský, Zuzana Čelková, David Wilks
◦ Trenér brankářek:


Mladší žákyně

◦ Trenér: Viktória Tünde Kaiser
◦ Asistent trenéra: Daniela Kalášková, Aneta Bednářová, Viktor Beneš
◦ Trenér brankářek:


Starší přípravka dívky

◦ Trenér: Viktória Tünde Kaiser
◦ Asistent trenéra: Daniela Kalášková, Aneta Bednářová, Viktor Beneš


Mladší přípravka dívky

◦ Trenér: Martina Šperková, Adéla Ščasná, Viktória Tünde Kaiser


Dorost U19

◦ Trenér: Vladimír Michal
◦ Asistent trenéra: Zdeněk Julínek
◦ Vedoucí mužstva: Kateřina Ševčíková
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Dorost U18

◦ Trenér: Martin Sus
◦ Asistent trenéra: David Pašek
◦ Vedoucí mužstva: Roman Ševčík
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Dorost U17

◦ Trenér: Michal Odehnal
◦ Asistent trenéra: Robert Semrád
◦ Vedoucí mužstva: Anita Dervišić
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Masér: Anita Dervišić
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Dorost U16

◦ Trenér: Miroslav Štěpánek
◦ Asistent trenéra: Pavel Čermák, Milan Lutonský
◦ Vedoucí mužstva: Lucie Dubová
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Žáci U15

◦ Trenér: Marek Střeštík
◦ Asistent trenéra: Šimon Šumbera
◦ Vedoucí mužstva: Jana Derková
◦ Trenér brankářů: Jan Herink
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Žáci U14

◦ Hlavní trenér: Josef Novák
◦ Trenér: František Fučík, Jiří Sotolář
◦ Vedoucí mužstva: Jiří Sotolář
◦ Trenér brankářů: Jan Herink
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Žáci U13

◦ Trenér: Patrik Vévoda
◦ Asistent trenéra: Jakub Milotínský, Radim Havlíček, David Rampula
◦ Vedoucí mužstva: Tomáš Havlát
◦ Trenér brankářů: Pavel Plchut
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Žáci U12

◦ Hlavní trenér: Martina Ryšavá
◦ Trenér: Petr Rozsypal
◦ Asistent trenéra: Ladislav Kryštof, Zdeněk Valder
◦ Vedoucí mužstva: Pavel Rašovský
◦ Trenér brankářů: Pavel Plchut
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová


Přípravka U11

◦ Hlavní trenér: Aleš Vyskočil
◦ Trenér: Richard Sýkora, Tomáš Hasoň
◦ Vedoucí mužstva: Radim Zemánek


Přípravka U10

◦ Hlavní trenér: Michal Kolínský
◦ Trenér: Tomáš Kvarda
◦ Vedoucí mužstva: Tomáš Hložánek


Přípravka U9

◦ Hlavní trenér: Aleš Burget
◦ Trenér: Marek Faul, Jan Šmejkal, Pavel Fiala
◦ Vedoucí mužstva: Pavel Fiala


Přípravka U8

◦ Trenér: Jan Gruník
◦ Asistent trenéra: Patrik Pospíšil, Libor Hlaváč


Minipřípravka U7

◦ Trenér: David Linger
◦ Asistent trenéra: Lukáš Dostál, Jan Vohnout


Předpřípravka

◦ Trenér: David Linger


Nábor

◦ Trenér: David Linger


Senioři

◦ Trenér: Jiří Podhradský
◦ Asistent trenéra: Zdeněk Kadlec
◦ Vedoucí mužstva: Ing. Cyril Malý


Futsal

◦ Trenér: Vojtěch Grus
◦ Vedoucí mužstva: Tomáš Josefi

Facebook feed