SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

A tým    17.01.2022   |    Redakce

Ženy Líšně na půdě prvoligové Dukly Praha

V prvním přípravném utkání si poradily fotbalistky Dukly na Julisce s druholigovou Líšní.

FK Dukla Praha – SK Líšeň 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Branky: 41. Beránková, 63. Skálová, 67. Dvorská, 82. Strnadelová

Rozhodčí: Irak - Hudek, Sabula

Počet diváků: 50

Sestava Dukly: Dolejšová - Machačová, Vojáčková, Lišková, Strnadelová, Beránková, Dvorská, Skálová, Pakostová, Jindráková, Majerová, Slováčková, Hrobská, Holečková, Prošková, Pergnerová

Dukla si pro první přípravné utkání pozvala v neděli na Julisku čtvrtý tým druhé ligy SK Líšeň. Duel se odehrál na 3 x 30 minut a v první třetině branka nepadla. V největší příležitosti domácí Prošková nadvakrát nepřekonala brankářku Moravanek. V druhé půlhodince bylo k vidění již více brankových příležitostí, Brňanky však své brejky nedokázaly proměnit, a tak poslala Duklu do vedení střelou z dálky Beránková. V závěrečné třetině již Pražanky dominovaly a přidaly další góly. Nejdříve se protáhla šikovně středem obrany Skálová, následně se trefila Dvorská a hlavou přesně mířila Strnadelová. Střelkyně třetí branky Dvorská mohla navýšit vedení, ale z pokutového kopu brankářku Líšně nepřekonala. V závěru se Brňanky pokusily korigovat výsledek, ale na Julisce jim nebylo přáno.

Ohlasy trenérů

„Byl to ideální první zápas. Líšeň potvrdila, že se snaží hrát kombinačně, v soubojích byla velmi důrazná, své šance však neproměnila. Herní pauza na nás byla znát, nebyli jsme tak přesní a pohybliví, jak jsem si představoval. Přesto se postupem času hra lepšila, zejména v podpoře do útoku. Měli jsme několik skvělých přechodů a je jen škoda, že jsme nepřidali více gólů. Před brankou, ale dnes nejen tam, nám chyběl větší klid. Černou tečkou na utkání je zranění Holečkové, u které doufám, že ji brzy budeme mít zpět,“ uvedl trenér Pražanek Jakub Kowolowski.

zdroj: fotbal.cz