dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    07.01.2022   |    Klub

Z SK Líšeň se hráči dostávají do I. ligy

Silný do Jablonce a Kučera do Hradce Králové


Do roku 2019 hrála Líšeň jen amatérské soutěže. Spolupracovala se Zbrojovkou Brno a hráči, kteří prošli Líšni se pak dostali do ligy.

Byli to jednak odchovanci SK Líšeň Král, Pašek, Nosko, ale také odchovanci Zbrojovky Brno, kteří byli v Líšni zapůjčeni, před zapůjčením hráli ve Zbrojovce v dorostu nebo B mužstvu a následně se dostali do I. Ligy – Veselý, Hladký, Halouska, Buchta P., Malík, Stáňa, Hyčka, Vávra, Šural J., Sedlák J., Fila D., Weber, Vintr M.

Od roku 2019 Líšeň postoupila do profesionální soutěže, II. ligy. V průběhu prvního ročníku a jeho skončení odešli Z Líšně do Zbrojovky - I. Ligy trenér Machálek, hráči Líšně Šustr, Čermák, Hladík, Hlavica, Krška a z hostování se vrátili z Líšně do Zbrojovky v I. lize hráči, kteří do té doby nehráli I. Ligu - Černín, Vintr O., Přichystal.

A dobrá práce s hráči v Líšni pokračovala i v roce 2021. Hráč Silný přestoupil nyní v lednu 2022 do Jablonce a hráč Kučera přestoupil do Hradce Králové, v obou případech se jedná o posun do I. Ligy.

Přesto, že je to velké oslabení pro Líšeň, pokračujeme v plnění slibů, že když SK Líšeň osloví klub z první ligy odpovídající nabídkou, umožníme našim hráčům přestoupit do I. Ligy.

Jak Silnému, tak Kučerovi je třeba poděkovat za jejich výkony v SK Líšeň a přejeme jim hodně úspěchů v nových působištích.

Věříme, že se nám i nadále podaří získat na jejich místa nové, mladé hráče, kteří budou hladoví po úspěchu a časem se také probojují do některého družstva I. Ligy.


Za SK Líšeň

předseda klubu Karel Hladiš

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň