dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    17.10.2021   |    Redakce

Vítězství režíroval Málek

FC MAS Táborsko - SK Líšeň 0:2 (0:0)


Branky: 80. a 82. z pen. Málek. ŽK: 0.

Rozhodčí: Proske – Bureš, Žurovec. Delegáti: Peřina, Muziková.

Táborsko: Pecháček – De Almeida, Rydval (86. Lazarčik), Navrátil, Tusjak – Drozda (83. Havrda), Icha – Kopečný (83. Vozihnoj), Provazník (87. Šplíchal), Plachý (83. Miranda) – Čapek. Trenér Brožek.

Líšeň: Veselý – Pašek, Jeřábek, Ševčík, Lutonský – Kučera – Bednář (78.Ulbrich), Málek, Matocha (88. Otrísal), Rolinek (90. Rudyk) – Zikl (90. Chwaszcz). Trenér Valachovič.

Místo: Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor. Diváků: 702.


Oba trenéři museli před zápasem sahat do obvyklé sestavy. Domácí lodivod Brožek postrádal po minulém utkání s Jihlavou vykartovanou trojici Holiš, Boula, Tijani. Náš trenér Valachovič hledal náhradu za Silného, jenž minule dostal čtvrtou žlutou kartu, Stáňu, který si stěžoval na svalovou indispozici, a Burdu, jehož trápily střevní potíže. Na střídačku obou týmů se tak dostali noví zajímaví hráči. U domácích šestnáctiletý Šplíchal a o rok starší Svalek, na naši lavičku usedl hráč B mužstva Rudyk.

První poločas jsme spíše tahali za kratší konec provazu. Domácí se lépe pohybovali, byli agresivnější, a tak měli častěji míč na svých kopačkách. Vytvořili si několik standardních situací. Koncovka však už tak kvalitní nebyla. Při optické převaze dokázali jen dvakrát vystřelit přímo na brankáře Veselého, který tak zvýšil své konto odchytaných nul na pětku. Náš kolektiv se k první přímé střele dostal až v 67. min., kdy po Ziklově uvolnění pálil do Pecháčka Málek. Poslední půlhodinka byla spíše v naší režii. Přebrali jsme taktovku hry, branky jsme však dostali za Pecháčkova záda ze standardních situací. Poprvé to byl Málek v 80. min., kdy z trestného kopu od postranní čáry z 25 m poslal míč do šestnáctky, kde doskákal za brankařova záda u zadní tyče. O dvě minuty později pak Málek s jistotou proměnil penaltu nařízenou za sražení Ulbricha v pokutovém území.

Výhrou jsme vystoupali v tabulce na třetí pozici. Nutno říct, že výhra patřila k těm šťastným...podobná vítězství v minulém ročníku, kdy jsme Táborsko zdolali v poslední desetiminutovce vlastní brankou Navrátila po centru Rolinka.

Facebook feed