dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U9A+B    09.03.2020   |    Redakce

U9 – Turnaj 2010 Novolíšeňská 8.3.

Druhá skupina hrála odpoledne v nafukovací hale při ZŠ Novolíšeňská, a to proti starším přípravkám, systém 5+1, bez malé domů apod.

SK Líšeň U9 – TJ Heršpice 6:0

Do utkání jsme vlétli s entuziasmem, hráli jsme běhavý kombinační fotbal, kterému soupeř nedokázal vzdorovat, a odměnou za dobrý výkon nám bylo vysoké vítězství.

SK Líšeň U9 – SK Líšeň U10 6:1

V podobném duchu jsme pojali i druhé utkání proti starším soukmenovcům z SKL (kteří neměli top sestavu), dobrý pohyb, nápadité kombinace a opět půltucet nastřílených branek.

SK Líšeň U9 – Tatran Kohoutovice 3:1

Urostlý a silový tým Tatranu byl tvrdším oříškem. Už jsme se tolik nenabízeli, souboje bolely, individuální průniky vedly ke ztrátám a po jedné takové jsme inkasovali. Ale dokázali jsme ještě zvýšit úsilí, postupně převzít otěže utkání a skóre otočit.

SK Líšeň U9 – Dosta Bystrc 8:2

V závěrečném utkání jsme opět dominovali, rychlými kombinacemi jsme rozleptávali defenzivu protivníka a zvyšovali skóre. Inkasované branky jdou na vrub lehkovážnosti v obranné činnosti, kterou jsme pod dojmem vysokého náskoku poněkud opomíjeli.

Z pohledu trenérů

Takhle nějak si představuju, že by měli fungovat hráči výběrového klubu v kategorii U9. Kluci pohledným fotbalem bavili sebe i diváky (věřím, že i pana Vaňkáta) a často sklízeli potlesk na otevřené scéně. Samozřejmě dělali i chyby, přiměřené věku, ale dokázali je bleskově napravovat díky nasazení a obětavosti, poprvé zkoušeli hrát v rozestavení 2-1-2, které musejí postupně zažít, tradičně jsme zazdili spoustu šancí, nicméně celkově proti starším soupeřům předvedli opravdu kvalitní výkon a ukázali, že tento tým má budoucnost.

Facebook feed