Starší přípravka U11A+B    18.11.2021   |    Nikolas Papachristos

Turnaj Znojmo

Sváteční den jsme zasvětili fotbalu, vydali jsme se na halový turnaj do Znojma, kde jsme odehráli 4x 22 minut. Jely s námi na zkušenou i dvě potenciální posily.

SK Líšeň – FC Ivančice 7:0

Od začátku jsme na soupeře vlétli, vytvářeli si tlak a hnali se za góly. Ofenzivní úkoly jsme zvládali dobře, ale směrem dozadu to skřípalo – soupeř měl několik nadějných protiútoků, ze kterých mohl skórovat, a měli jsme štěstí, že své šance nevyužil.

SK Líšeň – FK Hodonín 9:1

Druhé utkání se neslo v podobném duchu, Hodonín přivezl U10, tak se hrálo na jednu branku. Inkasovali jsme ze standardky.

SK Líšeň – FK Znojmo 11:0

Také ve třetím utkání jsme si s chutí zastříleli, udrželi jsme aktivní hru po celé utkání a tomu odpovídá výsledek.

SK Líšeň – 1. SC Znojmo 7:3

Utkání s budoucím ligovým soupeřem přineslo oboustranně rychlý a důrazný fotbal, herně jsme měli navrch a postupně navyšovali skóre. V posledních 3 minutách za stavu 7:1 jsme se ale nechali strhnout euforií a soupeř stihl skóre korigovat.

O pořadí v turnaji, stejně jako v Třebíči, nerozhodovaly body, ale počet nastřílených branek. V tomto ukazateli jsme byli na turnaji suverénně nejlepší, takže jsme brali první místo. A navíc si Vojta Vlček vystřílel titul nejlepšího kanonýra turnaje – gratulujeme!

Z pohledu trenérů – díky za každou minutu, kterou můžou kluci odehrát, než to zase mocipáni zakážou. Musím říct, že si turnaj užili – od začátku nešetřili krokem, hýřili aktivním pohybem a díky tomu mohli předvádět oku lahodící akce a střílet spousty gólů. Poslední utkání s 1. SC Znojmo pak mělo velmi dobrou úroveň, bylo z obou stran bojovné a hrálo se ve vysokém tempu. Spokojenost.