dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    29.11.2021   |    Nikolaos Papachristos

Turnaj Čejkovická, r. 2010

Začala série turnajů na Čejkovické, hrajeme všechny turnaje r. 2010 i 2011 a v sobotu jsme absolvovali první.


SK Líšeň – Hrušovany 13:0


Jak míváme rozpačitá úvodní utkání, tentokrát jsme na hřiště vlétli jako tsunami, času a prostoru poskytnutého soupeřem jsme využívali ke krásným kombinačním akcím a za 18 minut hry nastříleli 13 branek.


SK Líšeň – Ochoz u Brna 9:0


Ve druhém utkání jsme neudrželi tak vysoké tempo, jako v úvodním, namísto efektivních kombinací jsme začali tahat míč, ale i tak jsme na hřišti dominovali a svou převahu vyjádřili i gólově.


SK Líšeň – Heršpice 13:1


Patrně pod dojmem podařeného startu do turnaje jsme začali další kolo hrozně – bez pohybu, bez důrazu a bohorovně, takže jsme po zásluze obdrželi gólovou facku. Ta nás ale nakopla, vrátili jsme se ke hře, která nás zdobila v prvním utkání, a podle toho to dopadlo.


SK Líšeň – St. Lískovec 6:0


Lískovec měl nejurostlejší tým na turnaji, nicméně jsme se rychlými kombinacemi vyhnuli osobním soubojům. Opět se hrálo na jednu branku, nicméně jsme tentokrát zahodili mraky šancí, takže jsme zapsali nejnižší vítězství.

SK Líšeň – Rajhradice 11:0


I v posledním utkání jsme měli dobrý pohyb, umožňující pěkné kombinace, vedoucí ke spoustě brankových příležitostí, z nichž část jsme využili.


5 utkání, 5 výher, skóre 52:1.


Z pohledu trenérů – soupeři, byť turnaj byl pro starší kategorii, nepatřili k nejsilnějším, výsledky tedy nepřeceňujeme. Ale způsob, jakým kluci hráli, mě (až na drobné výpadky) velice potěšil. Vířivý pohyb, skvělé akce, brankář aktivně ve hře, kreativní řešení herních situací, nápady – snad kromě efektivity v koncovce nemám klukům co vytknout.

Facebook feed