dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    20.01.2021   |    Redakce

Středeční zápasy našich soupeřů z FNL

příprava


Ve středu pokračovala zápasová příprava celků FNL pouze jedním střetnutím. Na hřišti Xaverova se uskutečnil zápas Tipsport ligy Slavia B-Ústí nad Labem, jímž severočeský celek zahájil zápasovou přípravu. Plánované utkání Třinec-Nitra se neuskutečnilo, neboť slovenský soupeř nemohl přejíždět hranice, v česku je zakázáno hrát cizím družstvům a hrál proto přípravu proti Šamorínu.

Ústí nad Labem-Slavia B 2:4 (1:1), 38. Prošek, 78. Koubek – 44. Višniský, 47. Hroník, 61. Kneifel, 80. Kopáček. Utkání zimní Tipsport ligy se hrálo na umělém trávníku v Horních Počernicích. Sestava Ústí: Tvrdoň – Strada, Brak, Hudec, Chodora – Peterka – Prošek, Jakš, Miškovič, Baftijar – Koubek. Střídali: Němec – Bílek, A. Černý, O. Černý, Jiránek, Kušej.


Miloslav Vlašic

Facebook feed