dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mládež    28.04.2022   |    Redakce

Šestnáctka opět vyhrála a upevnila si druhou příčku

Ve čtvrtek 28. dubna, v dohrávce 20. kola Moravskoslezské dorostenecké divize sk. D, odehrály osmnáctka se šestnáctkou utkání ve Znojmě.


Dorost U18

1.SC Znojmo - SK Líšeň 1:1 (0:0)

Branka: Zvejška

Sestava: Juránek – Tauš, Erida, Semrád, Okoro, Pochylý, Tálský (88. Dřevěný), Hrabec (65. Valenta), Zvejška, Pfeffer, Spusta.

Trenéři Smrček a Ševčík: „V utkání velmi dobré úrovně jsme zaslouženě vedli 1:0, ale domácí v poslední minutě nastaveného času šťastně vyrovnali.“


Dorost U16

1.SC Znojmo - SK Líšeň 0:2 (0:0)

Branky: Benčík, Crha

Sestava: Klabal (46. Moučka), Příkazský (71. Čábelka), Polóni, Keprt (46. Benčík), Knos, Povolný, Liška, Řezník, Kosmák, Dervišič, Crha.

Trenéři Odehnal a Semrád: „K zápasu jsme odjížděli nejen s respektem k soupeři, který svou sílu opravdu v zápase potvrdil, ale i ve velmi úzkém počtu hráčů, z důvodů zranění či nemocí. Celý zápas probíhal v dobrém tempu a o šance nebyla nouze z obou stran. Dnes se ukázala u našich hráčů větší touha po vítězství než u soupeře, a i když góly padly až ke konci zápasu a nervy to byly jako hrom, tak si myslíme, že jsme vyhráli zaslouženě a potvrdili své umístění v průběžné tabulce soutěže.”

Facebook feed