dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

B tým    27.11.2021   |    Tisková zpráva

Rezerva Líšně prohání vedoucí trio, na podzim zářili Horký a Dostálek

V posledním utkání podzimní části porazili fotbalisté rezervy Líšně (v červeném) na domácím hřišti Moravskou Slavii Brno 3:0. | Foto: SK Líšeň

Posledním týmem krajského přeboru, který vítězně zakončil podzimní sezonu, byli fotbalisté rezervního týmu Líšně. Ti v dohrávce hladce zdolali poslední tým soutěže Moravskou Slavii 3:0.


Právě tato výhra v odloženém utkání posunula mladé mužstvo na čtvrté místo tabulky s osmadvaceti body o tři body před pátý Rousínov. „Naše družstvo s věkovým průměrem necelých jedenadvaceti let preferuje ofenzivní fotbal, občas však zapomíná na defenzivní činnost. Rezervy má také v zápasech na soupeřových hřištích, naopak na domácí půdě jsme se dlouho pyšnili neporazitelností. Tu nám však výhrou 2:1 vzal tým Ivančic. Tato porážka byla mým největším podzimním zklamáním,“ kriticky soudil trenér talentovaného mančaftu Josef Novák.

Jeho svěřenci se opírají o střeleckou potenci tří hráčů, kteří nastříleli takřka všechny podzimní branky. Ondřej Horký s dvanácti góly zůstal jen o jednu trefu za vítězem střelecké tabulky podzimní části sezony, kuřimským Petrem Svobodou. Richard Dostálek se trefil devětkrát a Tomáš Bílek šestkrát.

„Cílem našeho béčka je postupnými kroky posouvat výkonnost mladých hráčů nahoru a ty nejlepší připravit pro A tým. Při našem zlepšení v defenzivě chceme na jaře prohánět tři vedoucí týmy Bohunice, Kuřim a Boskovice. Pro náš široký kádr mladých talentů máme na naší umělce od jedenáctého ledna připravenu náročnou zimní přípravu se sedmi utkáními,“ plánuje kouč Novák.


Zdroj Brněnský deník


Facebook feed