dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Muži A    16.01.2021   |    MW11

Přípravné utkání: FK Senica - SK Líšeň

Na výhru stále čekáme

FK Senica - SK Líšeň 2:1 (1:0), 34. a 81. z pen. Malec – 90. Demeter.

Senica: Fryšták (46. Slančík) – Šimčák, Asanovič, Carrillo (23. Malý), Kopečný – Addo (60. Hornyak), Gallovič (60. Mašulovič), Totka (39. Piroska), Turčák (70. Košťál) – Košťál (46. Guba), Malec. Trenér Šoltis.

Líšeň: Veselý (46. Vítek) – Jeřábek, Otrísal, Ševčík, Lutonský (46. Bednář) – Kučera – Putyera (46. Krška), Málek (46. Demeter), Matocha (46. Fall), Rolinek (75. Skočovský) – Vaďura (46. Szotkowski).Trenér Valachovič.

Po dvou porážkách od českých prvoligových celků jsme se výhry nedočkali ani v Senci, kde naši hoši podlehli na umělém trávníku prvoligové Senici 1:2. Zápas byl přitom vyrovnaný. Ve druhé půli jsme se snažili o vyrovnání, ale v 80.min. po střetu Ševčíka s Gubou přišel na řadu VAR a po jeho prozkoumání pokutový kop, z něhož Malec zvýšil na rozdíl dvou branek. Pěkný Demeterův gól, který po přihrávce Kučery šel směle do vápna a z hranice pokutového puntíku překonal brankáře, byl už pouhou tečkou našeho snažení, neboť krátce po něm ukončil sudí zápas.

Facebook feed