dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    14.09.2022   |    Redakce

Pohárová cesta skončila v Hlučíně


FC Hlučín - SK Líšeň 2:0 (1:0)


Branky:
45. Šindler, 80. Putyera.

ŽK: Tomšů – Černín.

Rozhodčí: Dorušák – Kotík, Dresler. Delegát: Zahradníček.

Místo: Městský fotbalový stadion Hlučín. Počet diváků: 184.

Hlučín: Lapeš – Tomšů, Plesník, Hasala, Lehnert – Praus (67. Smékal), Holzer (46. Buchvaldek) – Putyera (88. Kocur), Mládek, Zajíček (67. Moučka) – Šindler (78. Ptáček). Trenér Smékal.

Líšeň: Veselý – Laczkó, Jeřábek, Černín, Bednář – Otrísal – Reteno, Weber (75. Čermák), Machalík (66. Matocha), Sidibe (66. Vandas) – Zikl. Trenér Valachovič.


Podle očekávání dal trenér Valachovič v sestavě příležitost hráčům, kteří v mistrovských utkáních nejsou tolik vytíženi. Utkání se hrálo na mokrém a kluzkém terénu. První poločas nepřinesl příliš pohledný fotbal, domácí spoléhali na zabezpečenou obranu a náš celek se do zakončení příliš nedostal. Naše největší příležitosti jsme nedohráli úspěšně a jedna z nich skončila hned po začátku zápasu na tyčce. První přímá střela hostů v nastavené hrací době první půle naopak zapadla do naší sítě. Putyera využil obrovské chyby naší stoperské dvojice, a nahrál ve vápně osamocenému Šindlerovi.

Po změně stran jsme hráli více otevřeně. Hlučín spoléhal na brejky a ve 48. minutě mohl pojistit své vedení, ale Veselý skvěle zlikvidoval sólo Zajíčka ze strany. K vyrovnání měl nejblíže Matocha, jehož míč z pod břevna vyrazil Lapeš na rohový kop. Bohužel po něm následoval brejk soupeře končící druhou brankou, když Putyera zužitkoval přečíslení.
Pohárová soutěž pro nás tedy skončila ve druhém kole na hřišti v Hlučíně.

Facebook feed