Mládež    15.11.2022   |    Redakce

Oba divizní dorosty dokázaly otočit vývoj utkání

V sobotu 12. listopadu odehrála naše dorostenecká mužstva utkání 15. kola Moravskoslezské dorostenecké divize sk. D.

SK FŠ Třebíč U19 - SK Líšeň U18 2:3 (1:0)

Branky: 36. a 52. (z pen.) Třebíč – 60. Tvrdý, 83. Navrátil (as. Havlát), 85. Navrátil (as. Suchomel)

Sestava: Sláma P. – Špilka (46. Kamoj), Cupal, Štoss A. Suchomel, Navrátil, Sedlák (67. Havlát), Semrád (46. Tvrdý), Hochman, Štoss S: (58. Sláma J.), Crha (88. Linger)

Trenéři Michal, Julínek: „Za dnešní výkon musíme kluky velmi pochválit. Měli jsme velikou chuť hrát a hlavně vyhrát. Nevypouštěli jsme souboje, což se projevilo v obrazu naší hry, kterou jsme hráli po většinu utkání. I přes to, že jsme byli v prvním poločase dominantním týmem, tak se gólově prosadil soupeř. Po tomto gólu na nás v závěru poločasu soupeř chvíli zatlačil. My jsme v první půli nevyužili množství gólových příležitostí, které jsme si vypracovali. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a dravě, ale z branky se znovu radoval soupeř, po pokutovém kopu. Naše pracovitost se projevila v 60. minutě, kdy Tvrdý potrestal chybu soupeře. Od této chvíle jsme určovali dění na hřišti. Po srovnání jsme věděli, že si jdeme pro 3 body, které si za provedenou hru zasloužíme. Tak se i stalo a povedlo se nám otočit utkání v náš prospěch.“

SK FŠ Třebíč U17 - SK Líšeň U16 2:5 (2:1)

Branky: 71. a 87. Suchomel, 17. Žalud, 69. Šamalik, 82. Drábek

Sestava: Labuda – Ondrejka, Kryl, Aniol, Hampl, Šamalik (79. Ševela), Žalud (46. Višvader), Komosný (46. Suchomel), Drábek (83. Hotový), Hála (83. Vintr)

Trenéři Štěpánek, Čermák: „Vstup do utkání se lépe povedl soupeři, včas nás dostupoval a tím narušoval naši rozehrávku. Přesto jsme se dostali do několika brankových příležitostí, které jsme nevyužili. Poločas prohráváme 2:1. V druhém poločase přišlo zlepšení. Dobře jsme napadali a soupeře jsme přinutili k chybám, které jsme využili k obratu zápasu.“