dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    10.10.2021   |    Nikolas Papachristos

Moravská Slavia/MCV Brno – SK Líšeň U12B 1:12 (1:5)

Čtvrteční předehrávka žákovské soutěže nás zavedla do Maloměřic, kde jsme se utkali se spojeným týmem Morendy a Majlontu.

Začali jsme aktivně, v první pětiminutovce jsme zahodili 5 šancí, a protože jsme efektivitu nezlepšili, z ojedinělého protiútoku přišel trest – 1:0. Po chvíli se situace opakovala, ale tentokrát domácí útočník neproměnil. Obrat v utkání přišel po naší šťastné brance z velké dálky, dostali jsme se na koně a postupně své šance začali proměňovat, poločasový náskok nám dodal klid.

Po pauze soupeř fyzicky odpadával, hrálo se prakticky na jednu branku a skóre narůstalo. Opět jsme začali hrát na sebe, řada kluků chtěla prokličkovat a sama dát gól. Což se vzhledem ke zdecimovanému soupeři některým i podařilo.

Vysoké, zcela zasloužené vítězství.

Z pohledu trenérů – tým MS/MCV střílí v soutěži hodně branek, ale hodně i inkasuje. Dokud měl síly, ukazoval, proč tomu tak je. Naší tradiční bolestí byla efektivita v koncovce, i když konečné skóre tomu nenapovídá…

Facebook feed