dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    19.09.2023   |    Redakce

Informace k utkání 3.kola poháru se Spartou Praha

Důležité informace pro všechny fanoušky k utkání SK Líšeň - AC Sparta Praha


PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT NA STADION


3. kolo MOL Cup

SK Líšeň - AC Sparta Praha
27.9.2023 v 16.00 hodin

Pro majitele permanentek platí vstup na toto pohárové utkání
bez nutnosti kupovat vstupenku a bez doplatku


Předprodej vstupenek / platba v hotovosti /

pondělí 25.9.2023 od 15.00 na hlavní pokladně stadionu

V předprodeji je možné koupit max. 5 vstupenek na osobu


Hlavní pokladna bude v den utkání otevřena od 14.30 hodin


Vzhledem k velmi vysokým nákladům na celkovou organizaci a zabezpečení tohoto utkání, bylo nutné zvýšit i ceny vstupného. Děkujeme za pochopení.

Ceník vstupného

  • Dospělí, senioři, ZTP, ženy, děti
    • Hlavní tribuna 600,-
    • Východní tribuna 400,-
    • Na stání 300,-


  • Sektor hosté
    • Dospělí, senioři, ZTP, ženy, děti 300,-


Stadion bude otevřen ve středu 27.9.2023 od 14.30 hodin.

Ulice Kučerova bude pro dopravu v tento den zcela uzavřena, doporučujeme všem fanouškům, aby přišli s dostatečným časovým předstihem !!! Žádáme fanoušky, aby pokud je to možné, použili MHD, protože možnost parkování u stadionu bude omezená.


Vstup do areálu pro fanoušky hostí je S2 za parkovištěm z ulice Kučerova


Kapacita sektoru hostí je pouze 100 osob

!! FANOUŠKY NESOUCÍ SYMBOLY AC SPARTA PRAHA NENÍ MOŽNÉ VPUSTIT NA STADION JINAM, NEŽ DO SEKTORU, KTERÝ JE VYMEZENÝ PRO FANOUŠKY HOSTUJÍCÍHO CELKU, MIMO TENTO SEKTOR NEBUDE MATERIÁL SE SYMBOLY AC SPARTA PRAHA VPUŠTĚN ANI V ZAVAZADLECH A BUDE POŘADATELSKOU SLUŽBOU ZAJIŠTĚN PŘI VSTUPU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Autobusem

Z prostředků městské hromadné dopravy jsou spoje, které vás dopraví co nejblíže k areálu autobusové linky č. 58 a 78. Obě linky vyjíždějí z vlakového nádraží v Židenicích a projíždí přes dopravní uzel na Staré osadě. Linka č. 58 jede přes Juliánov a dále pokračuje kolem Zetoru až do staré Líšně, kde vystoupíte na zastávce Karolíny Světlé, odkud je to už pouhých 100m k hlavnímu vstupu do areálu (z Židenic na stanici Karolíny Světlé trvá cesta zhruba 15 minut). V opačném směru jízdy linka č. 58 navazuje na tramvajovou linku č. 8, a z náměstí Karla IV. ji můžete využít pro přesun o jednu stanici dále na zastávku Karolíny Světlé, odkud je to už jen 200m k areálu.
Linka č. 78 jede taktéž přes Juliánov, dále však potom přes Vinohrady a novou Líšeň, než dorazí na zastávku Karolíny Světlé a nebo až na následující stanici Muzeum dopravy (pozor! zastávka je na znamení). V opačném směru jede linka č. 78 z NC Olympia v Modřicích přes Chrlice, Tuřany a Slatinu. Výstupní stanicí je opět zastávka Muzeum dopravy (pozor! zastávka je na znamení).


Šalinou (tramvají)

Přímým spojem z centra města až do Líšně je tramvajová linka č. 8, která jede ze Starého Lískovce a projíždí přes dopravní uzel na Hlavním nádraží. Vystoupíte až na konečné zastávce Líšeň, Mifkova (z Hl. nádraží na konečnou stanici trvá cesta přibližně 20 minut). Od šaliny se vydáte 100m chůzí směrem dolů z kopce na náměstí Karla IV. Zde zahnete vpravo ke kostelu a můžete pokračovat dále pěšky 500m až k základní škole Holzova, za níž se nachází areál SK Líšeň. A nebo můžete využít navazující autobusové linky č. 58 nebo 78.

Facebook feed