dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mládež    10.01.2023   |    Redakce

Dorostenecké kategorie zahájili zimní přípravu


Dne 9. ledna 2023 zahájili svou přípravu všechny dorostenecké týmy SK Líšeň. Vzhledem k tomu, že má klub velké množství družstev, a to nese velkou náročnost na tréninkové plochy, absolvuje dorost zimní přípravu kombinovaně na hřišti s umělou trávou v areálu SK Líšeň a na hřišti s umělou trávou ve Fotbalovém centru Brno, v Brněnských Ivanovicích. Dále mají všechny dorostenecké kategorie do svého tréninkového procesu zařazenu posilovnu, a to buď ve Fotbalovém centru Brno, nebo v NewPark Gym Brno na ulici Heršpická. Také využíváme bazén na ZŠ Holzova, či regeneraci (sauny, vířivky, ochlazovací bazénky…) v areálu SK Líšeň nebo ve Fotbalovém centru Brno. V rámci přípravy jsou také plánovaná soustředění jednotlivých kategorií.

Nadcházející část sezony přinesla několik trenérských změn v rámci staršího dorostu. U kategorie U19 již nepokračují trenéři Bohumil Smrček a František Fučík, kterým děkujeme za odvedenou práci (trenér Fučík nyní působí u žákovské kategorie U14). Hráče do 19ti let převzali trenéři Vladimír Michal a Zdeněk Julínek. Vedoucí mužstva je Kateřina Ševčíková. Ke kategorii U18 přišel jako hlavní trenér Martin Sus, který bude tvořit trenérské duo společně s Davidem Paškem, vedoucím mužstva je nově Roman Ševčík. V mladším dorostu realizační týmy zůstaly stejné. Tedy v kategorii U17 trenéři Michal Odehnal a Robert Semrád, vedoucí mužstva je Anita Dervišić. Kategorie U16 je v trenérském složení Miroslav Štěpánek, Pavel Čermák a Milan Lutonský. Vedoucí mužstva je Lucie Dubová.

Dále se o naše hráče stará fyzioterapeutka Mgr. Lucia Knapová s pomoci Anity Dervišić a Kateřiny Ševčíkové. Kondičními trenéry jsou Tomáš Vejmělek, Anita Dervišić a Vlastimil Lysák. O brankáře se starají trenéři Jiří Dostál a Tomáš Jícha.

Pokud se zaměříme na tréninkový proces, tak mladší dorost absolvuje každý týden 4 tréninkové jednotky. Z nichž se jedna uskutečňuje v posilovně. Starší dorost absolvuje 6 tréninkových jednotek (4 odpolední na hřišti a dvě dopolední v posilovně). Do příprav jednotlivých týmů byli posunuti hráči napříč kategoriemi SK Líšeň a také oslovení hráči z jiných klubů. Týmy aktivně využívají 1x v měsíci bazén a některé navštěvují regeneraci. V rámci jednotlivých přípravných utkání byly domluveny týmy i z vyšších soutěží, případně týmy mužské.

Facebook feed