dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Senioři    05.12.2021   |    Podhradský Jiří

Čeho vlastně chce Zbrojovka dosáhnout ? !

Naděje příznivců brněnského fotbalu, že do jarních bojů o postup do první ligy půjde Zbrojovka už s novým silným majitelem v zádech, skončí i na další pokus zklamáním.
Jednání majitele druholigového klubu Václava Bartoňka s renomovanou agenturou Sport Invest, která měla být uzavřena do konce roku a podle signálů z konce léta jí nemělo stát nic nepřekonatelného v cestě, podle zjištění MF DNES a iDNES Premium ztroskotala.
„Informace je ta, že jednání jsou ukončená, nepokračují a vstup Sport Investu do Zbrojovky je v tuto chvíli passé. To, co bylo předeslané, že se mělo dotáhnout do konce roku, se stoprocentně nestane,“ sdělil muž informovaný o průběhu jednání.
Tento výsledek potvrdily i další zdroje z fotbalového prostředí.
Vidíme, že tady byl třetí zájemce, s nímž se pan Bartoněk nedohodl. Otázka je, co vlastně v této fázi chce.

Jan Polák

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/zbrojovka-brno-prodej-klubu-sport-invest-vaclav-bartonek.A211201_104159_fot_dsouteze_par

P.S. V roce 1978 byla Zbrojovka mistrem a my fanoušci tohoto skvělého týmu, kde hráli i pozdější olympijští vítězi ,jsme cestovali i na všechny venkovní zápasy

a prožívali všechny radosti ze hry pod trenérem Josefem Masopustem , jsme nyní velice zklamáni přístupem vedení Zbrojovky.

Návrat do první ligy a důstojná hra je pro druhé největší město povinnost a zodpovědnost vůči všem fotbalistům i fanouškům z Brna.

Je mi velmi smutno z takového postupu ,ale zároveň žiju radostí z herního projevu áčka Líšně ,které můj smutek přebíjí ...Děkuji.

Facebook feed