B-tým nezvládl konec prvního poločasu v Havlíčkově Brodu

Branky: 14. a 45. (z pen.) Coufal, 40. Novák – 36. Dostálek.

ŽK: Dejl, Hloušek, Pavlas – Šíp, Dostálek, Džupenjuk, Polášek.

Místo: Stadion Havlíčkův Brod.
Počet diváků: 120.

Havl. Brod: Soukal – Pavlík, Pavlas (90+1. Sikora), Dejl, Hloušek, Cakl, Fikar (77. Pabousek), Coufal (90+1. Málek), Miška, Novák (59. Válek), Pavlík (59. Panský). Trenér Slavík.

Líšeň: Ulrich – Džupenjuk (82. Guttler), Hanuš, Fall (28. Červík), Toczyski – Rudyk, Polášek – Bílek (58. Matocha), Šíp (58. Horký), Ferlay (58. Daněk) – Dostálek. Trenér Kugler.

Ve 12. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme zavítali do Havlíčkova Brodu. Zápas pro nás nezačal vůbec dobře, když ve 14. minutě se po propadeném míči ve středu obrany k balonu dostal Coufal a nemilosrdně proměnil tuto příležitost. O minutu později mohlo být srovnáno. Šíp nejprve vybojoval míč u půlicí čáry pro Ferlaye, který jedním dotekem okamžitě vyslal průnikovou přihrávku za obranu Dostálkovi, kterému bohužel scházel krok k tomu, aby si dokázal obhodit vybíhajícího brankáře Soukala. Nicméně se mu ještě podařilo udržet míč a pokračovat dále v akci, a přes dobíhajícího obránce nacentrovat přímo na hlavu Ferlaye, ten však v bezprostřední blízkosti brány nastřelil pouze břevno. Následnou dorážku Šípa zlikvidoval domácí gólman. V 17. minutě dělovka Šípa, bez přípravy, míří nad branku. Ve 25. minutě zakončuje Dostálek vedle brány. Z následného odkopu od brány jde do hlavičkového souboje Fall, ale hostující hráč je v souboji pozdě a udělá našemu obránci klasickou "stoličku", po které Fall padá nekontrolovaně z velké výšky na zem. Otřesený hráč zkouší pokračovat ve hře, bohužel jeho zdravotní stav mu to neumožňuje a proto ve 28. minutě opouští hrací plochu a nahrazuje ho Červík. Ve 36. minutě se nám konečně podařilo vstřelit branku, po Červíkově nákopu, obránce odhlavičkoval míč pouze k Dostálkovi, který naskákaný balon za hranicí velkého vápna poslal nártem do pravého rohu Soukalovy branky. O čtyři minuty později se však znovu prosadili domácí. Po centru z pravé strany si skvělým výběrem místa našel míč ve vápně Novák a hlavou vrátil vedení na stranu domácích. V závěru prvního poločasu rozhodčí Jahoda odpískal pokutový kop po souboji v našem vápně po centrovaném míči z rohového kopu, který proměnil opět Coufal a zvýšil na dvoubrankový rozdíl.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním změnit výsledek, ale u prvního míče, který skončil v zámezí jsme zjistili, že domácí odvolali všechny podavače, takže jsme se do hry už prakticky nedokázali ani dostat. Zápas se odehrával mezi dvěma "vápny" a my se nedokázali dostat do finální fáze. Když v samém závěru utkání bylo nastřelo opět a pouze břevno, bylo jisté že tentokrát z venku body domů nepřivezeme a tak utkání skončilo 3:1 a všechny body jsme nechali v Havlíčkově Brodě.

Ohlasy po utkání

Trenér Kugler: „To, co jsme v Havlíčkově Brodě předvedli na divizní výhru stačit nemůže. Za takový výkon si body nezasloužíme.“

Další utkání odehraje B-tým v neděli 29. října ve 14:30 hod. na domácím stadionu s týmem Břeclavy, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT !!