dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    12.01.2022   |    Redakce

​Středeční příprava našich soupeřů z F:NL

Chwaszcz střílí góly v dresu VyškovaPět zápasů hráli naši soupeři ve středu v rámci Zimní ligy, či přípravy. Chrudim a Příbram si odvezly příděly. To Vyškov na hřišti TCM v Brněnských Ivanovicích se v boji s prvoligistou z Olomouce držel. Jeden ze dvou gólů vstřelilŠimon Chwaszcz, s nímž bylo v Líšni po dohodě ukončeno hostování ze Zlína.

Vyškov-Sigma 2:4 (1:2), 6. Chwaszcz, 68. O. Vintr – 16. Matoušek, 38. Slaměna z pen., 51. Uriča, 66. Spáčil. Utkání se hrálo v rámci Zimní Tipsport ligy na umělém trávníku v Brněnských Ivanovicích. Trenér Trousil zařadil do sestavy zkoušené hráče, jimiž jsou Lacík (Zbrojovka), Matys (Slavia), Moučka (Zbrojovka, na podzim Znojmo), Olšanský (Slovácko), Sikira (Bosna a Hercegovina), Burac (Velké Pavlovice), Chwaszcz (Zlín, na podzim Líšeň), Martiník (Ostrava), Smrčka (Blansko) a z hostování v Otrokovicícj se vracející Oulehla. Sestava Vyškova: Spurný – Olšanský, Srubek, Sikira (46. Matys), Lacík (46. Štěpánek) – Lahodný – Macej (71. Smrčka), Cabadaj (1. Oulehla), Moučka (46. Martiník), O. Vintr – Chwaszcz (46. Burac). Trenér Trousil.


Dukla-Bohemians 0:1 (0:1), 35. Nový. Utkání se hrálo v rámci Zimní Tipsport ligy na umělém trávníku v Horních Počernicích. Poprvé si v dresu Dukly zachytal brankář Reichl, který přichází na hostování z Hradce Králové. Hodně příležitosti dostali jako minule mladíci z B mužstva. Trenér Bohumil Pilný: „Byla to dobrá příprava s kvalitním soupeřem. Minusem je nevytváření si šancí, jichž bylo minimum. Spokojený jsem s tím, jak mladí hráči odehráli druhý poločas.“ Sestava Dukly: Reichl – Matoušek (46. Ludvíček), Kulhánek (46. Piroch), Konan (46. Kovernikov), Souček (46. Cienciala) – Kozma (46. Peterka), Kozel (46. Barac), Kim (46. Hrubeš), Šebrle (46. Jeřábek), Buchvaldek (46. Uhlíř) – Adediran (46. Hodek). Trenér Pilný.

Sparta-Chrudim 5:0 (2:0), 35. Hložek, 39. Čvančara, 48. Karabec, 65. Pulkráb, 86. Patrák. Utkání se hrálo na umělém trávníku tréninkového centra na Strahově. V dresu Chrudimi se měl po více než roční odmlce objevit Mrázek, ale nakonec z obnovené premiéry sešlo. Fit nebyl ani jeho náhradník. Mezi tři tyče hostů se postavil sparťan Tůma, který své místo přepustil pro druhou půli dalšímu gólmanovi Sparty Kotkovi. Trenér Radek Kronďák: „Prohra o pět gólů není nikdy dobrá. Ale soupeř měl obrovskou kvalitu. Máme co zlepšovat.“Sestava Chrudimi: Tůma (46. Kotek) – V. Řezníček, Šejvl (46. Drahoš), Fišl, Kesner – Tkadlec – Čáp (46. Šplíchal), Průcha, Juliš (46. Vrána) – Breda (46. Rybička) – Surmaj (46. Firbacher). Trenér Kronďák.

České Budějovice-Táborsko 1:0 (1:0), 28. Mihálik. Utkání se hrálo na umělém trávníku SCM Dynama na Složišti. Poprvé se v dresu Táborska objevil Rabikadze z Gruzie. Z kraje utkání se zranil brankář Pecháček. Mezi tři tyče musel Zadražil. Sestava Táborska: Pecháček (12. Zadražil) – Rydval (46. Svatek), Navrátil (46. Kubovský), Mach (46. Kotrč), Tusjak (46. Jury) – Provazník (46. Šplíchal), Holiš (46. Drozd), Plachý (46. Colakis), Kosek (46. Schramhauser) – Kalousek (46. Vozinhoj), Rabikadze (46.Tijany). Trenér Golubevs.

Plzeň-Příbram 6:0 (1:0), 73. a 81. Káčer, 14. Chorý, 48. Sýkora, 69. Mosquera, 90. Čermák. Utkání se hrálo na umělém trávníku hřiště na Luční v Plzni. Šanci od trenéra Zápotočného dostali Belej (Písek), hráči B mužstva Vott a Budínský a s nimi tři cizinci Nogha, Zijad a Attah. Příbram opustili Šiman (Plzeň, odtud Zbrojovka), angažmá hledají Zorvan, Januška, Dedič, Kinque, hostování ukončil Langhammer (Mladá Boleslav). Sestava Příbrami: Kočí – Halinský (46. Vilotič), Sus (46. Pilík), Kvída (46. Čermák), Procházka (46. Kodr) – Vávra (46. Budínský), Hájek (46. Belej), Vott (46. Schindler), Nogha (46. Lisý) – Zijad (46. Švestka), Attah (46. Novotný). Trenér Zápotočný.

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň