dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Kontakty

Telefonní seznam SK Líseň

Telefonní_seznam_SKL_2019-09-09

Adresa:

SK Líšeň
Kučerova 1776/4
628 00 Brno

e-mail: sk.lisen@seznam.cz

IČO: 13691732

DIČ: CZ13691732

Číslo klubu v ČMFS:

fotbal: staré 602014, nové 6220141 futsal: 6229769

Bankovní spojení: 70733621/0100 (KB Brno město)

Registrace MV ČR: VSP/1-3475/90-R Ze dne: 7. 12. 1990

Spisová značka spolku : L 516 Vedená u : Krajského soudu v Brně

ID ČUS CZ0642114

Barvy klubu : modrá, bílá, červená

Dresy pro domácí utkání : dres bílá – trenky bílá – stulpny bílá náhradní varianta dresů: tmavě modrá

Kontakty:

Hřiště správce:

Miloš Holoubek

  • Tel.: 775 353 150
  • e-mail: milosholoubek@seznam.cz

Sekretář, korespondence:

Ing. Cyril Malý

  • Zikova 22, 628 00 Líšeň
  • Tel: 544 215 026, 724 514 728
  • e-mail: mac.zik@seznam.cz

Předseda:

Ing. Karel Hladiš CSc.

  • Podolská 64, 628 00 Brno
  • Tel: 724239160
  • e-mail: karel.hladis@sokolik.cz

Výkonný ředitel:

David Linger

  • Tel:774828806
  • e-mail: lingerovi@volny.cz

Ředitel areálu:

Josef Derfl

  • Tel: 602534923
  • e-mail: Derfl.elektro@seznam.cz

Další informace:

Pro autobus hostí FNL vyhrazeno parkování v ul. Br. Pelíšků, pro ostatní mužstva hostí je pro parkování určena plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka v sekci Fanzona

Informace ohledně organizace všech domácích utkání mužstva A / FNL a mužstva B / KP : Dagmar Wallová tel. 602 59 17 49

VÝKONNÝ VÝBOR KLUBU:

Předseda klubu Ing. Karel Hladiš, CSc.
Výkonný ředitel David Linger
Místopředseda Ing. Stanislav Tvarůžek
Koordinátor a doprava David Linger
Sportovní sekretář Ing. Cyril Malý
Ekonom Mgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládeže Ing. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členů Rudolf Čampa
člen výboru Tomáš Šperka

KLUBOVÍ FUNKCIONÁŘI:

Ředitel provozu areálu, manažer pro bezpečnost Josef Derfl
Správce areálu Miloš Holoubek, Eva Novotná
Správce orlovny Jitka Derflová
Správce travnatých ploch Josef Derfl
Správce nafukovací haly Dalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová
Údržba travnatých ploch TCM Václav Kotnour
Údržba nemovitostí Charalambos Pozidis
Manažer mužů Michal Král
Hlavní trenér mládeže, manažer dorostů Zdeněk Šmýd
Manažer žáků, manažer sportovní školy RNDr.Josef Novák
Manažer přípravek David Linger
Hlavní trenér přípravek Mgr. Jaroslav Ondra
Manažer futsalu David Linger
Nábor nových členů David Linger
Vedoucí trenér SCM Zdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSM RNDr.Josef Novák
Trenér sportovních tříd RNDr.Josef Novák
Trenéři brankářů SK Líšeň Tomáš Bureš, Tomáš Hromek, Václav Hanzl, Tomáš Sedmidubský, Miroslav Švábenský
Hlavní pořadatel A muži Rudolf Čampa
Hlavní pořadatel B muži Dagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Org.tech.manažer, administrativa FAČR, dotace Dagmar Wallová
Zapisovatel výboru SKL, IT, správce soc. sítí Jakub Milotínský
Asistent předsedy Rudolf Čampa ml.
Manažer pro marketing Martin Nosko
Tiskový mluvčí PhDr. Miloslav Vlašic
Web Miroslav Minárčik
Hlasatelé Mgr. Josef Machů, Miloš Holoubek
Video Stanislav Karafiát
Archív, foto mužstev a hráčů Ing. Pavel Kocourek
Zahraniční zájezdy PhDr. Mojmír Jeřábek

VEDENÍ MUŽSTEV – JARO 2019

mužstvo Trenér Vedoucí.týmu Asistent Masér/Zdravotník Soutěž
muži A
FNL
Milan Valachovič
Róbert Kafka
Dagmar Wallová Róbert Kafka, Petr Pecha, Tomáš Bureš Přemysl Klein, MUDr. Petr Otiepka A2A-Fortuna: národní liga
muži B
KP
Lukáš Buchta Dagmar Wallová Přemysl Klein A1A-Krajský přebor muži
muži C Tomáš Šperka Vladimír Kukol A1A-II.třída-městský přebor muži
ženy A + B Pavel Kúkol ml. Pavel Houšť Tomáš Sedmidubský (trenér brankářek) J2A-2. liga žen, J4G-MSDŽ-C
juniorky Eliška Houšťová Jaroslav Klemš Vojtěch Šimíček L2B-2. liga dorostenek Morava
starší žákyně A + B Michal Lukáč Zdeněk Rotrekl Václav Hanzl (trenér brankářek) N1B-1. liga starších žákyň Morava, E1A-II.třída-městský přebor st. žáci
mladší žákyně Michal Lukáč Zdeněk Rotrekl N2B-1. liga mladších žákyň Morava
starší přípravka dívky Jaroslav Pokorný Jerzy Packowski Karel Mastný G2D-Starší přípravka-sk.D
dorost U 19 MSDL Zdeněk Šmýd Kateřina Ševčíková Jaroslav Nádeníček Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C1A-MSDL starší
dorost U 18 MSDD Michael Benko Kateřina Ševčíková František Fučík Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C2D-MSDD-D starší
dorost U 17 MSDL U17 Jiří Šrámek Kateřina Ševčíková Pavel Čermák Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D1A-MSDL mladší
dorost U16 MSDD U16 Milan Hoffman Kateřina Ševčíková Roman Ševčík Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka, Kateřina Ševčíková D2D-MSDD-D mladší
žáci U 15 SpSM JIH Josef Novák David Linger Martin Nimrichter, Libor Kameník Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka, Kateřina Ševčíková E1J-MSŽD-U15 sk.D
žáci U 14 SpSM JIH Robert Semrád Martin Vičar Richard Sýkora Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka E2J-MSŽD-U14 sk.D
žáci U 13 SpSM JIH Martina Šperková Lucie Dubová Patrik Vévoda, Jakub Milotínský Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F1J-SpSM-U13 JIH
žáci U12 Jan Pollak Marek Martinek Jakub Šabrata Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F2J-SpSM-U12 JIH
žáci U13 B 2třída MP Jan Pollak Marek Martinek Jakub Šabrata F1A-II.třída-městský přebor mladší žáci
st. přípravka U11 A Pavel Hofman Ivo Hochman Robert Lačňák, Jiří Sotolář G1A-Starší přípravka-sk.A
st. přípravka U11 B Pavel Hofman Ivo Hochman Robert Lačňák, Jiří Sotolář G1B-Starší přípravka-sk.B
st.přípravka U 10 A Radim Havlíček Tomáš Havlát Jan Bareš, Martin Ellinger G1C-Starší přípravka sk.C
st.přípravka U 10 B Radim Havlíček Tomáš Havlát Jan Bareš, Martin Ellinger G2D-Starší přípravka sk.D
ml.přípravka U 9 A Miroslav Illa Nikolas Papachristos Pavel Rašovský, Martin Pařez H1A-Mladšá přípravka sk.A
ml.přípravka U 9 B Miroslav Illa Nikolas Papachristos Ladislav Kryštof, Zdeněk Valder H1B-Mladší přípravka sk.B
ml.přípravka U 8 A Tomáš Hasoň Radim Zemánek Jan Almášy, Roman Lelek H1C-Mladší přípravka sk.C
ml.přípravka U 8 B Tomáš Hasoň Radim Zemánek Jan Almášy, Roman Lelek H1D-Madší přípravka sk.D
předpřípr.A U7 A+B Michal Kolínský Roman Vytopil Petr Sýkora, Tomáš Hložánek H1M-Mini přípravka
předpřípravka B nehrající David Linger
nábor A + B nehrající, nábor David Linger
senioři Pavel Kúkol st. Ing. Cyril Malý X1A-Old Boys
futsal David Pouchlý Tomáš Vyhnánek O2A-Krajský přebor Jižní Moravy

Facebook feed