dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U9A+B    02.02.2020   |    Redakce

U9 – Turnaj Čejkovická 2.2.2020

Únor jsme odstartovali turnajem na Čejkovické.

SK Líšeň – MFK Vyškov 1:0

Úvodní utkání bylo vyrovnaným bojem, ve kterém jsme byli fotbalovějším celkem a štěstíčko se k nám přiklonilo 3 vteřiny před koncem, kdy se nám konečně podařilo vsítit branku.


SK Líšeň – Ochoz u Brna 0:1

Podobně bojovné utkání, ve kterém jsme chybou v rozehrávce pustili soupeře do vedení a ačkoliv jsme v závěru doslova obléhali jeho svatyni, vyrovnat se nám nepodařilo.


SK Líšeň – FC Ivančice 3:2

Ivančice předváděly na turnaji dobrý fotbal, utkání bylo vyrovnané a dramatické, týmy se střídaly ve vedení a naše aktivita a bojovnost byla opět odměněna rozhodující brankou v poslední minutě.


SK Líšeň – RAFK Rajhrad 5:0

S RAFKou to bylo na jednu branku, produktivita však nebyla bůhvíjak vysoká.


SK Líšeň – Zbrojovka Brno 2012 1:1

Zbrojovka byla lepším celkem, nám se však povedlo jít z brejku do vedení a to nás povzbudilo. Obětavě jsme bránili, Oli v bráně se překonával, ale soupeř si vyrovnání zasloužil.


SK Líšeň – Sparta Brno 4:1

V závěrečném utkání už oba týmy čelily únavě, ze které pramenily defenzivní chyby. My je trestali efektivněji, a proto jsme brali výhru.


Z pohledu trenérů

Turnaj byl příležitostí pro méně vytěžované hráče, aby mohli předvést, jestli výkonnostně vyrostli, vzhledem k okolnostem jsme ale tým museli doplnit o 3 z těch zkušenějších. Kluci prokázali určitý výkonnostní posun, jak v individuální technice, tak v kombinačních schopnostech, nicméně tempo jednotlivých utkání nebylo vysoké a soupeři jim dopřávali dostatek času a prostoru ke hře.

Facebook feed