dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    05.08.2020   |    Redakce

Jihomoravské derby. Líšeň vyzve nováčka soutěže z Blanska ve druhém kole

denik.cz

  • jn šestadvacet zápasů letos čeká na účastníky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. A hned druhé kolo svedlo proti sobě dva jihomoravské celky. Líšeň doma přivítá druholigového nováčka z Blanska.

11.6.2020 - 22 kolo F:NL mezi domácí SK Líšeň v bílém proti FC Zbrojovka Brnolupa-plusKliknutím zvětšíte
11.6.2020 - 22 kolo F:NL mezi domácí SK Líšeň v bílém proti FC Zbrojovka Brno | Foto: Deník / Attila Racek

Svěřenci blanenského trenéra Oldřicha Machaly si odbudou premiéru v nové soutěži s Prostějovem. „Těžko jsme si mohli přát lepší rozlosování, když nás v prvních dvou zápasech čekají regionální soupeři," komentoval los soutěže blanenský generální manažer Zbyněk Zbořil.

Poprvé před domácími fanoušky se Blansko představí proti Dukle. "Přijede patrně nejzvučnější soupeř z celé druhé ligy. Očekávám, že se naši fanoušci na zápas s legendární Duklou ukážou a zaplní ochozy našeho stadionu," přál si Zbořil.

Líšeň na úvod soutěže zavítá do Třince. Soutěž skončí o víkendu 26. května příštího roku.

Autor: Pavel Šťastný

Facebook feed