Místo: Stadion FC Dosta Bystrc-Kníničky.
Počet diváků: 205.

Zbrojovka B: Hložánek – Vit, Šural, Šlapanský, Peška, Šmid, Štepanovský, Kohoutek (80. Kučera), Potočný (80. Kolečkář), Večeřa (62. Kluska), Juritka (69. Pragr). Trenér Kříž.

Líšeň B: Ulrich – Daněk, Červík, Rimovičs (46. Ferlay), Toczyski – Minařík, Rudyk, Šíp (80. Bolovintsev), Rolinek (46. Matocha) – Dostálek, Raab (46. Horký). Trenér Mazura.

Ve 20. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme zavítali na stadion Dosty Bystrc, kde hraje rezerva Zbrojovky své domácí zápasy. V sestavě Zbrojovky se objevilo hned několik hráčů z širšího kádru A-mužstva což předvedli především v územní převaze. Hned v úvodu zápasu nás domácí zaskočili a s pomocí teče šel míč naštěstí mimo branku na rohový kop. Následná situace však byla již gólová. Ve 14. minutě, po naší zbytečné ztrátě míče na polovině hřiště, našel centr Štepanovského nabíhajícího Potočného, který se v zakončení nemýlil. My jsme se do šancí dostávali spíše ojediněle. Až ke konci první půle si s domácím stoperem šikovně poradil Raab, kdy po rychlém protiútoku byl faulován v pokutovém území, ale rozhodčí Gasnárek s ledovým klidem ukázal všem, že se hraje dál a tak skončil i první poločas ve prospěch domácího týmu.

O poločase jsme museli sáhnout k nuceným střídáním a přeskupit tak všechny řady. Domácí jsme v začátku druhé půle zaskočili aktivitou, na základě které přišly i možné šance ke vstřelení branky. Za zmínku stojí v 53. minutě standardní situace z místa od rohového praporku, kdy odražený míč trefil perfektně Minařík, ale bohužel soupeř stál v cestě a zblokoval na rohový kop. Domácí si vytvořili několik nadějných šancí, ale naštěstí pro nás je trestuhodně zahodili. Následně se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale gólové rozuzlení nepřinesla. V závěrečné minutě šel na rohový kop i náš brankář pomoci zvrátit nepříznivý stav, ale domácí míč odkopli do bezpečí a tak mohl i rozhodčí ukončit utkání ve kterém nás Zbrojovka zdolala 1:0.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Asistent trenéra Vytopil: „Zápas se Zbrojovkou se nám příliš nepovedl. Nedokázali jsme reagovat na zkušenost a kvalitu ve středu pole. Běžecky jsme mohli utkání také lépe zvládnout a proti soupeři jakým je Zbrojovka, se musíme fyzicky vydat. Vzhledem k průběhu utkání je výhra Zbrojovky naprosto zasloužená. Cesta k úspěchu vede jen tvrdou prací a my se pokusíme tento nezdar v dalším zápase odčinit.“