SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

Béčko rozstřílelo Starou Říši a poskočilo na třetí místo

Branky: 1. a 18. Dostálek, 8. Šíp, 10. Rudyk, 47. Minařík, 79. Hochman.

Místo: Stadion SK Líšeň.
Počet diváků: 180.

Líšeň: Ulrich – Daněk (73. Matocha), Rimovičs, Červík, Fall, Toczyski (73. Ferlay) – Rudyk, Minařík (73. Horký), Šíp (46. Hochman), Bílek (46. Cupal) – Dostálek. Trenér Mazura.

Stará Říše: Dutka – Tupik Dmytro (66. Drovalov Denys), Chramosta, Kryštůfek (46. Zarovnii Makym), Lát (81. Nechvátal), Tupik Oleksandr (81. Borzenko), Kvych, Svoboda (73. Novotný), Pokorný, Pospíchal, Trojan. Trenér Staněk.

Ve 21. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme přivítali na našem stadionu soupeře ze Staré Říše. Ihned v úvodní minutě utkání našel Šípův centr Dostálka, který v tandemu s Bílkem poprvé nachytali hostující obranu z pravé strany a Dostálkovou střelou jsme se dostali do vedení. V 8. minutě dlouhý míč opět na Dostálka, který sklepl Rudykovi a ten s naprostou lehkostí a klidem naservíroval míč na nabíhajícího Šípa, který míč uklidil k pravé tyči - 2:0. V 10. minutě zahrával Šíp rohový kop z levé strany, na který si naskočil Rudyk a hlavou se trefil k zadní tyči. Ze stejné strany rozehrával opět Šíp další rohový kop v 18. minutě, ze které se trefil hlavou z bezprostřední blízkosti opět Dostálek. Další branka už v prvním poločase nepadla a do kabin se tak šlo za stavu 4:0.

Do druhé půle jsme vstoupili s dvojitým střídáním a na hřiště přišli talentovaní dorostenci Cupal s Hochmanem. O poločasové přestávce jsme si připomněli principy organizace hry, vysvětlili příchozím dorostencům co chceme hrát a jak se chceme prezentovat na hrací ploše. Hned po dvou minutách druhé půle jsme zvládli nádhernou kombinaci zakončit brankou, kterou vstřelil Minařík. Za stavu 5:0 jsme hosty nepouštěli do vážnějšího ohrožení naší brány a kombinační hrou jsme drželi míč. Až v 79. minutě se po povedeném průniku trefil Hochman, pro kterého to byla první gólová premiéra v mužském fotbale a stanovil tak konečný výsledek střelecky povedeného utkání.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Asistent trenéra Vytopil: „Utkání jsme výsledkově zvládli. Proti Staré Říši jsme hráli v prvním poločase útočný fotbal, dali čtyři branky, druhou půlku už tam nebyl takový zápal. Dali jsme do hry nadějné dorostence, vstřelili další dvě branky. Jsme rádi za nulu vzadu. Jen škoda, že nechodí více diváků, kluci by si to rozhodně zasloužili.“