dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

         

Reportáž ze zápasu

11. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, neděle 17.10.2021 v 15:30, Stadion v Kvapilově ulici

Táborsko

Líšeň

0:2
(0:0)

Branky: 80. a 82. z pen. Málek

ŽK: 0

Rozhodčí: Proske – Bureš, Žurovec

Delegáti: Peřina, Muziková

Počet diváků: 702
Střely na bránu::, Střely mimo::, Rohy::, Ofsajdy::, Fauly::.

Táborsko

Pecháček – De Almeida, Rydval (86. Lazarčik), Navrátil, Tusjak – Drozda (83. Havrda), Icha – Kopečný (83. Vozihnoj), Provazník (87. Šplíchal), Plachý (83. Miranda) – Čapek.


Líšeň

Veselý – Pašek, Jeřábek, Ševčík, Lutonský – Kučera – Bednář (78.Ulbrich), Málek, Matocha (88. Otrísal), Rolinek (90. Rudyk) – Zikl (90. Chwaszcz).


Oba trenéři museli před zápasem sahat do obvyklé sestavy. Domácí lodivod Brožek postrádal po minulém utkání s Jihlavou vykartovanou trojici Holiš, Boula, Tijani. Náš trenér Valachovič hledal náhradu za Silného, jenž minule dostal čtvrtou žlutou kartu, Stáňu, který si stěžoval na svalovou indispozici, a Burdu, jehož trápily střevní potíže. Na střídačku obou týmů se tak dostali noví zajímaví hráči. U domácích šestnáctiletý Šplíchal a o rok starší Svalek, na naši lavičku usedl hráč B mužstva Rudyk a dvojice brankářů Vítek a Marek, přičemž druhý jmenovaný byl připravený vběhnout na hřiště do pole.

Prvních šedesát minut jsme tahali za kratší konec provazu. Domácí se lépe pohybovali, byli agresivnější, a tak měli častěji míč na svých kopačkách. Vytvořili si několik standardních situací. Koncovka však už tak kvalitní nebyla. Při optické převaze dokázali jen dvakrát vystřelit přímo na brankáře Veselého, který tak zvýšil své konto odchytaných nul na pětku. Náš kolektiv se k první přímé střele dostal až v 67. min., kdy po Ziklově uvolnění pálil do Pecháčka Málek. Poslední půlhodinka už byla v naší režii. Přebrali jsme taktovku hry, ale branky dostali za Pecháčkova záda jen ze standardních situací. Poprvé to byl Málek v 80. min., kdy z trestného kopu od postranní čáry z 25 m poslal míč do šestnáctky, kde doskákal za brankařova záda u zadní tyče. O dvě minuty později pak Málek s jistotou proměnil penaltu nařízenou za sražení Ulbricha v pokutovém území.

Výhrou jsme vystoupali v tabulce na třetí pozici. Nutno říct, že výhra byla šťastná. Ne moc nepodobná vítězství v minulém ročníku, kdy jsme Táborsko zdolali v poslední desetiminutovce vlastní brankou Navrátila po centru Rolinka.

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň