dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

       |   

Reportáž ze zápasu

11. kolo, středa 2.12.2020

Líšeň

Prostějov

2:2
2:2

Branky: 3. Kučera, 8. Málek (pen.) – 1. Píchal, 9. Zikl Karty: 42. O. Ševčík (LIS), 57. Jeřábek (LIS)

Líšeň

Veselý – Pašek, Jeřábek, O. Ševčík (C), Lutonský – Kučera – T. Machálek (86. Minařík), Málek, Matocha (73. Rolinek), Krška – Silný (73. Szotkowski)


Prostějov

Mucha (C) – Šmehyl, Sus, Bala, Sečkář – Kopřiva, Spáčil, Jurásek (63. Zapletal) – Matoušek, Píchal (83. Langer), Zikl (83. Rolinc)


Ohlasy trenérů

Oba trenéři nad začátkem zápasu kroutili hlavami. „Já tomu nerozumím. Pořád klukům říkáme, aby hráli jednoduše, hlavně dneska, když bylo hřiště pod ledem. A my si místo toho dáme první dvě přihrávky zpátky pod tlak a je z toho gól,“ krčil rameny líšeňský kouč Milan Valachovič. Prvních deset minut utkání bylo hektických i pro trenéra hostů Pavla Šustra. „Byli jsme zbytečně nervózní, pak jsme vyrobili penaltu, ale dokázali jsme si zase vytvořit šanci a vyrovnat. Oba týmy a všichni hráči, kteří dnes nastoupili, si zaslouží obdiv, protože na tomto neregulérním terénu odehráli perfektní zápas,“ řekl Šustr. Narážel tím na to, že polovina hřiště byla zmrzlá na kost, takže fotbalisté často při soubojích padali. „Kluci zaslouží pochvalu, když na tom hráli fotbal a zápas měl na poměry druhé ligy nadprůměrnou kvalitu,“ míní Šustr.

Facebook feed