dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

       |   

Reportáž ze zápasu

4. kolo, pátek 18.9.2020

Jihlava

Líšeň

1:1
1:0

Branky: 6. vlastní Ševčík – 60. Szotkowski. ŽK: Horák – Ševčík.

Jihlava

Číž – Svoboda, Štefánek, Vlček, Horák – Lacko, Červ – Smejkal, Ritter (64. Tureček), Peřina (76. Arrojo) – Vedral (86. Araujo)


Líšeň

Veselý – Jeřábek, Ševčík, Bednář – Kučera – Rolinek (46. Machálek), Matocha (76. Demeter), Málek, Lutonský – Szotkowski (76. Krška), Silný (90. Minařík)

Jihlava potřebovala odčinit nepříjemná zaváhání z prvních dvou kol a na své půdě šla brzy do vedení. Po faulu na Peřinu zahrávala v šesté minutě poblíž rohového praporku standardku. Centr zleva usměrnil na bránu Červ, byl to ale líšeňský hráč, kdo míč poslal do sítě.

Vlastního gólmana překonal kapitán hostů Ondřej Ševčík. Vyrovnat mohl ve 23. minutě Szotkowski, brankář Vysočiny Číž mu nicméně pohotovým vyběhnutím a následným zákrokem šanci zmařil. Po prvním poločase drželi domácí jednogólový náskok.

Ten jim vydržel přesně do hodiny hry. Pak po líšeňském rohu propadl balon do vápna. Rezultoval z něj nebezpečný střelecký pokus, který ještě Číž dokázal zlikvidovat. Na dorážku v podání Marka Szotkowskiho ale už nestačil. Jihomoravané mohli v závěru skóre dokonce i otočit. Střídající Demeter se po kolizi dvou jihlavských hráčů objevil nehlídaný před brankou. Vysočinu ovšem podržel Číž, který se proti střele zblízka vytáhl. Jihlava tak ani napotřetí v letošní sezoně F:NL nevyhrála, s Líšní remizovala 1:1.

Facebook feed