Nábor mládeže

Kontaktní osoba:

David Linger, mobilní telefon 774 828 806, e-mail: lingerovi@volny.cz

Nábory nováčků, ročníky narození  2013, 2014 a 2015 do našeho oddílu budou probíhat od 5.září do 17.října 2019 ve čtvrtek  na hřišti s umělou trávou v areálu ZŠ Novolíšeňská. Nabíráme chlapce i dívky. Sebou sportovní oblečení a obuv. (není nutné mít kopačky), míč velikost č.3 (kdo nemá půjčíme), pití.                          Tréninky pro ročník 2013 jsou v čase 18:00-19:15                                                           Tréninky pro ročníky 2014 a 2015 jsou v čase 15:45-16:45                                                                      V případě špatného počasí je trénink v hale SK Líšeň, dříve Orlovna, později kino Svět (roh ulic Holzova a Bratří Pelíšků). ve stejný čas.

Doplňující informace sdělí kontaktní osoba.

SK Líšeň má jednu z nejpočetnějších mládežnických základen nejen v Brně, ale i na Jižní Moravě.  Máme  náborové družstvo, dvě družstva předpřípravek, minipřípravku, čtyři mladší, čtyři starší přípravky, dvě mladší, dvě starší družstva žáků a čtyři družstva dorostu. Každému,kdo projeví zájem u nás hrát, dáme šanci.

Kvalitnější přípravu zajišťujeme zřízením fotbalových tříd na ZŠ Novolíšeňská. 
Tréninkové možnosti v našem oddíle se výrazně zlepšují. Ti nejmenší trénují  na umělém povrchu školního hřiště ZŠ Novolíšeňská. Družstva mladších a starších přípravek trénují na přírodní trávě v Tréninkovém Centru Mládeže v Mariánském údolí, kde hrají i svá mistrovská utkání. Žákovské týmy trénují a hrají na travnatém hřišti FK Podolí. Týmy dorostu a dospělých mají k dispozici pro tréninky a zápasy areál SK Líšeň na ul.Kučerova 4 , kde se nachází hlavní travnaté hřiště, malé travnaté hřiště , hřiště s umělou trávou a menší travnatá plocha podél hřiště s umělou trávou. 

V zimním období, a v běžné sezóně za nepříznivého počasí, máme k dispozici menší halu s umělou trávou třetí generace v objektu bývalého kina „Svět“. Holzova 7.

Nově v zimě využíváme nafukovací halu s umělou trávou na ZŠ Novolíšeňská

Tímto zveme nové zájemce, těšíme se na vaší účast.

O líšeňské mládeži byla natočena reportáž České televize, kterou můžete zhlédnout na uvedeném odkaze:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520031365-zijme-sportem/213471290330025/

SK Líšeň prováděla nábor FAČR dne 25.5.2017:
http://www.vlisni.cz/sport/nabor-sk-lisen-se-vydar