Nábor mládeže

Kontaktní osoba:

 

David Linger, mobilní telefon 774 828 806, e-mail: lingerovi@volny.cz

Nábory nováčků do našeho oddílu budou probíhat od 4.dubna vždy ve čtvrtek od 15.45 do 16.45 hod. na hřišti s umělou trávou v areálu ZŠ Novolíšeňská, v případě špatného počasí je trénink v hale SK Líšeň, dříve Orlovna, později kino Svět (roh ulic Holzova a Bratří Pelíšků). Podrobnější informace jsou průběžně uváděny na klubovém webu:  jít na „TÝMY“ a dole na stránce „NÁBOR“

Doplňující informace sdělí kontaktní osoba.

SK Líšeň má jednu z nejpočetnějších mládežnických základen nejen v Brně, ale i na Jižní Moravě.  Máme  náborové družstvo, dvě družstva předpřípravek, minipřípravku, čtyři mladší, čtyři starší přípravky, dvě mladší, dvě starší družstva žáků a čtyři družstva dorostu. Každému,kdo projeví zájem u nás hrát, dáme šanci.

Oddílové příspěvky v prvním roce registrace (registrace se provádí od pěti let věku) jsou pouze 300,- Kč ročně, což je oproti jiným oddílům naprosto minimální částka. Před tímto termínem vybíráme jen 200,- Kč na rozlišovací tréninkové dresy a ceny při turnajích.

Kvalitnější přípravu zajišťujeme zřízením fotbalových tříd na ZŠ Novolíšeňská. 
Tréninkové možnosti v našem oddíle se výrazně zlepšují. Ti nejmenší trénují  na umělém povrchu školního hřiště ZŠ Novolíšeňská. Družstva mladších a starších přípravek trénují na přírodní trávě v Tréninkovém Centru Mládeže v Mariánském údolí, kde hrají i svá mistrovská utkání. Žákovské týmy trénují a hrají na travnatém hřišti FK Podolí. Týmy dorostu a dospělých mají k dispozici pro tréninky a zápasy areál SK Líšeň na ul.Kučerova 4 , kde se nachází hlavní travnaté hřiště, malé travnaté hřiště , hřiště s umělou trávou a menší travnatá plocha podél hřiště s umělou trávou. 

V zimním období, a v běžné sezóně za nepříznivého počasí, máme k dispozici menší halu s umělou trávou třetí generace v objektu bývalého kina „Svět“.

Nově v zimě využíváme nafukovací halu s umělou trávou na ZŠ Novolíšeňská

 

Tímto zveme nové zájemce, těšíme se na vaší účast.

O líšeňské mládeži byla natočena reportáž České televize, kterou můžete zhlédnout na uvedeném odkaze:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520031365-zijme-sportem/213471290330025/

SK Líšeň prováděla nábor FAČR dne 25.5.2017:
http://www.vlisni.cz/sport/nabor-sk-lisen-se-vydari