Kontakty

Telefonní seznam SK Líšeň 

Telefonní_seznam_SKL_2019-09-09

Adresa:

SK Líšeň
Kučerova 1776/4
628 00 Brno

Hřiště správce

  • Miloš Holoubek
  • Tel.: 775 353 150
  • e-mail: milosholoubek@seznam.cz

Sekretář, korespondence

  • Ing. Cyril Malý
  • Zikova 22, 628 00 Líšeň
  • Tel: 544 215 026, 724 514 728
  • e-mail: mac.zik@seznam.cz

Předseda

  • Ing. Karel Hladiš CSc.
  • Podolská 64, 628 00 Brno
  • Tel: 724239160
  • e-mail: karel.hladis@sokolik.cz

Výkonný ředitel

  • David Linger
  • Tel:774828806
  • e-mail: lingerovi@volny.cz

Ředitel areálu

  • Josef Derfl
  • Tel: 602534923
  • e-mail: Derfl.elektro@seznam.cz

Další informace:

  • IČO 13691732
  • DIČ CZ13691732
  • Číslo klubu v ČMFS:
    • fotbal: staré 602014, nové 6220141
    • futsal: 6229769
  • Bankovní spojení: KB Brno město
  • Č.ú: 70733621/0100
  • e-mail: sk.lisen@seznam.cz
  • Registrace MV ČR: VSP/1-3475/90-R Ze dne: 7. 12. 1990
  • Spisová značka spolku : L 516 Vedená u : Krajského soudu v Brně
  • ID ČUS CZ0642114
  • Barvy klubu : modrá, bílá, červená
  • Dresy pro domácí utkání : dres bílá – trenky bílá – stulpny bílá náhradní varianta dresů tmavě modrá
  • Pro autobus hostí FNL vyhrazeno parkování v ul. Br. Pelíšků, pro ostatní mužstva hostí je pro parkování určena plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka v sekci Fanzona
  • Informace ohledně organizace všech domácích utkání mužstva A / FNL a mužstva B / KP : Dagmar Wallová              tel. 602 59 17 49
Výkonný výbor klubu
Předseda klubuIng. Karel Hladiš, CSc.
Výkonný ředitelDavid Linger
MístopředsedaIng. Stanislav Tvarůžek
Koordinátor a dopravaDavid Linger
Sportovní sekretářIng. Cyril Malý
EkonomMgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládežeIng. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členů Rudolf Čampa
člen výboruTomáš Šperka
Kluboví funkcionáři
Ředitel provozu areálu, manažer pro bezpečnostJosef Derfl
Správce areáluMiloš Holoubek, Eva Novotná
Správce orlovnyJitka Derflová
Správce travnatých plochJosef Derfl
Správce nafukovací halyDalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová
Údržba travnatých ploch TCMVáclav Kotnour
Údržba nemovitostíCharalambos Pozidis
Manažer mužůMichal Král
Hlavní trenér mládeže, manažer dorostůZdeněk Šmýd
Manažer žáků, manažer sportovní školyRNDr.Josef Novák
Manažer přípravekDavid Linger
Hlavní trenér přípravek Mgr. Jaroslav Ondra
Manažer futsaluDavid Linger
Nábor nových členů David Linger
Vedoucí trenér SCM Zdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSM RNDr.Josef Novák
Trenér sportovních tříd RNDr.Josef Novák
Trenéři brankářů SK Líšeň Tomáš Bureš, Tomáš Hromek, Václav Hanzl, Tomáš Sedmidubský, Miroslav Švábenský
Hlavní pořadatel A muži Rudolf Čampa
Hlavní pořadatel B muži Dagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Org.tech.manažer, administrativa FAČR, dotaceDagmar Wallová
Zapisovatel výboru SKL, IT, správce soc. sítíJakub Milotínský
Asistent předsedyRudolf Čampa ml.
Manažer pro marketingMartin Nosko
Tiskový mluvčíPhDr. Miloslav Vlašic
WebMiroslav Minárčik
HlasateléMgr. Josef Machů, Miloš Holoubek
VideoStanislav Karafiát
Archív, foto mužstev a hráčů Ing. Pavel Kocourek
Zahraniční zájezdy PhDr. Mojmír Jeřábek
Vedení mužstev – JARO 2019
mužstvoTrenérVedoucí.týmu AsistentMasér/Zdravotník Soutěž
muži A
FNL
Milan Valachovič
Róbert Kafka
Dagmar Wallová Róbert Kafka, Petr Pecha, Tomáš BurešPřemysl Klein, MUDr. Petr OtiepkaA2A-Fortuna: národní liga
muži B
KP
Lukáš Buchta Dagmar Wallová Přemysl Klein A1A-Krajský přebor muži
muži CTomáš Šperka Vladimír Kukol A1A-II.třída-městský přebor muži
ženy A + BPavel Kúkol ml. Pavel Houšť Tomáš Sedmidubský (trenér brankářek) J2A-2. liga žen, J4G-MSDŽ-C
juniorkyEliška HoušťováJaroslav KlemšVojtěch ŠimíčekL2B-2. liga dorostenek Morava
starší žákyně A + BMichal LukáčZdeněk RotreklVáclav Hanzl (trenér brankářek)N1B-1. liga starších žákyň Morava, E1A-II.třída-městský přebor st. žáci
mladší žákyněMichal LukáčZdeněk RotreklN2B-1. liga mladších žákyň Morava
starší přípravka dívkyJaroslav PokornýJerzy PackowskiKarel MastnýG2D-Starší přípravka-sk.D
dorost U 19 MSDLZdeněk Šmýd Kateřina Ševčíková Jaroslav Nádeníček Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C1A-MSDL starší
dorost U 18 MSDDMichael Benko Kateřina Ševčíková František FučíkMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C2D-MSDD-D starší
dorost U 17 MSDL U17Jiří ŠrámekKateřina ŠevčíkováPavel ČermákMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D1A-MSDL mladší
dorost U16 MSDD U16Milan Hoffman Kateřina Ševčíková Roman ŠevčíkMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka, Kateřina Ševčíková D2D-MSDD-D mladší
žáci U 15 SpSM JIHJosef NovákDavid LingerMartin Nimrichter, Libor KameníkMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka, Kateřina ŠevčíkováE1J-MSŽD-U15 sk.D
žáci U 14 SpSM JIHRobert SemrádMartin Vičar Richard SýkoraMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaE2J-MSŽD-U14 sk.D
žáci U 13 SpSM JIHMartina ŠperkováLucie DubováPatrik Vévoda, Jakub MilotínskýMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F1J-SpSM-U13 JIH
žáci U12Jan PollakMarek MartinekJakub ŠabrataMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F2J-SpSM-U12 JIH
žáci U13 B 2třída MPJan PollakMarek MartinekJakub ŠabrataF1A-II.třída-městský přebor mladší žáci
st. přípravka U11 APavel HofmanIvo HochmanRobert Lačňák, Jiří SotolářG1A-Starší přípravka-sk.A
st. přípravka U11 BPavel HofmanIvo HochmanRobert Lačňák, Jiří SotolářG1B-Starší přípravka-sk.B
st.přípravka U 10 ARadim HavlíčekTomáš HavlátJan Bareš, Martin EllingerG1C-Starší přípravka sk.C
st.přípravka U 10 BRadim HavlíčekTomáš HavlátJan Bareš, Martin EllingerG2D-Starší přípravka sk.D
ml.přípravka U 9 AMiroslav IllaNikolas PapachristosPavel Rašovský, Martin PařezH1A-Mladšá přípravka sk.A
ml.přípravka U 9 BMiroslav IllaNikolas PapachristosLadislav Kryštof, Zdeněk ValderH1B-Mladší přípravka sk.B
ml.přípravka U 8 ATomáš HasoňRadim ZemánekJan Almášy, Roman LelekH1C-Mladší přípravka sk.C
ml.přípravka U 8 BTomáš HasoňRadim ZemánekJan Almášy, Roman LelekH1D-Madší přípravka sk.D
předpřípr.A U7 A+B Michal KolínskýRoman VytopilPetr Sýkora, Tomáš HložánekH1M-Mini přípravka
předpřípravka B nehrajícíDavid Linger
nábor A + B nehrající, nábor David Linger
seniořiPavel Kúkol st.Ing. Cyril Malý X1A-Old Boys
futsalDavid Pouchlý Tomáš Vyhnánek O2A-Krajský přebor Jižní Moravy