Kontakty

Telefonní seznam SK Líšeň 

Telefonní_seznam_SKL_2019-04-11

Adresa:

SK Líšeň
Kučerova 1776/4
628 00 Brno

Hřiště správce

  • Miloš Holoubek
  • Tel.: 775 353 150
  • e-mail: milosholoubek@seznam.cz

Sekretář, korespondence

  • Ing. Cyril Malý
  • Zikova 22, 628 00 Líšeň
  • Tel: 544 215 026, 724 514 728
  • e-mail: mac.zik@seznam.cz

Předseda

  • Ing. Karel Hladiš CSc.
  • Podolská 64, 628 00 Brno
  • Tel: 724239160
  • e-mail: karel.hladis@sokolik.cz

Výkonný ředitel

  • David Linger
  • Tel:774828806
  • e-mail: lingerovi@volny.cz

Ředitel areálu

  • Josef Derfl
  • Tel: 602534923
  • e-mail: Derfl.elektro@seznam.cz

Další informace:

  • IČO 13691732
  • DIČ CZ13691732
  • Číslo klubu v ČMFS:
    • fotbal: staré 602014, nové 6220141
    • futsal: 6229769
  • Bankovní spojení: KB Brno město
  • Č.ú: 70733621/0100
  • e-mail: sk.lisen@seznam.cz
  • Registrace MV ČR: VSP/1-3475/90-R Ze dne: 7. 12. 1990
  • Spisová značka spolku : L 516 Vedená u : Krajského soudu v Brně
  • ID ČUS CZ0642114
  • Barvy klubu : modrá, bílá, červená
  • Dresy pro domácí utkání : dres bílá – trenky bílá  / modrá  – stulpny bílá / modrá
  • Pro autobus hostí je pro parkování určena dostatečně velká plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka v sekci Fanzona
  • Informace ohledně organizace domácích utkání A mužstva: Dagmar Wallová 602 59 17 49
Výkonný výbor klubu
Předseda klubuIng. Karel Hladiš, CSc.
MístopředsedaIng. Stanislav Tvarůžek
Koordinátor a dopravaDavid Linger
Sportovní sekretářIng. Cyril Malý
EkonomMgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládežeIng. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členů Rudolf Čampa
člen výboruTomáš Šperka
Kluboví funkcionáři
Ředitel provozu areáluJosef Derfl
Správce areáluMiloš Holoubek, Eva Novotná
Správce orlovnyJitka Derflová
Správce travnatých plochJosef Derfl
Správce nafukovací halyDalimil Rozprým, Ivona Rozprýmová
Údržba travnatých ploch TCMVáclav Kotnour
Údržba nemovitostíJiří Linger
Manažer mužůMichal Král
Hlavní trenér mládeže, manažer dorostůZdeněk Šmýd
Manažer žáků, manažer sportovní školyRNDr.Josef Novák
Manažer přípravkyDavid Linger
Hlavní trenér přípravek Jaroslav Ondra
Nábor nových členů Josef Hudec, David Linger
Vedoucí trenér SCM Zdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSM RNDr.Josef Novák
Trenér sportovních tříd RNDr.Josef Novák
Trenér brankářů SK Líšeň Tomáš Bureš, Tomáš Hromek, Václav Hanzl, Tomáš Sedmidubský
Hlavní pořadatel A muži Rudolf Čampa
Hlavní pořadatel B muži Dagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Organizačně technický manažer, administrativa FAČRDagmar Wallová
Zapisovatel výboru SKL, IT, web Jakub Milotínský
Tiskový mluvčíPhDr. Miloslav Vlašic
WebMiroslav Minárčik
HlasateléDalimil Rozprým, Ing. Karel Běták
VideoStanislav Karafiát
Archív, foto mužstev a hráčů Ing. Pavel Kocourek
Zahraniční zájezdy PhDr. Mojmír Jeřábek
Vedení mužstev – JARO 2019
mužstvoTrenérVedoucí.týmu AsistentMasér/Zdravotník Soutěž
muži A Miloslav Machálek Dagmar Wallová Petr Pecha, Tomáš BurešPřemysl Klein A1A-Fortuna MSFL
muži BLukáš Buchta Dagmar Wallová Přemysl Klein A2A-I.A třída dospělých-skupina A
muži CTomáš Šperka Vladimír Kukol A1A-II.třída-městský přebor muži
ženy A + BPavel Kúkol ml. Pavel Houšť Tomáš Hromek (trenér brankářů) J4G-MSDŽ-C
juniorky a žákyněIng. Michael Votoupal
starší žákyně A + B mladší žákyněMichal LukáčZdeněk RotreklVáclav Hanzl (trenér brankářek)
starší přípravka dívkyJaroslav PokornýJerzy PackowskiKarel Mastný
dorost U 19 MSDLZdeněk Šmýd Kateřina Ševčíková Jaroslav Nádeníček Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C1A-MSDL
dorost U 18 MSDDMichael Benko Kateřina Ševčíková Miroslav Švábenský Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C2D-MSDD-D starší
dorost U 17 SCMRóbert KafkaKateřina Ševčíková Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D1A-MSDL mladší
dorost U16 SCMJiří ŠrámekKateřina Ševčíková Pavel Čermák Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D2D-MSDD-D mladší
žáci U 15 SpSM JIHMilan Hoffman Kateřina Ševčíková Roman ŠevčíkMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka E1J-MSŽD-U15 sk.D
žáci U 14 SpSM JIHJosef Novák David LingerMartin Nimrichter, Libor KameníkMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka/Kateřina Ševčíková E2J-MSŽD-U14 sk.D
žáci U 13 SpSM JIHLuboslav Hnát Martin Vičar Richard SýkoraMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F1J-SpSM-U13 JIH
žáci U12Martina ŠperkováRadek Petlach Jakub MilotínskýMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F2J-SpSM-U12 JIH
žáci U12B 2třída MPMartina ŠperkováRadek Petlach Jakub MilotínskýF1A-II.třída-městský přebor mladší žáci
st. přípravka U11 AMarek MartinekPavel RašovskýG1A-Starší přípravka-sk.A
st. přípravka U11 BMarek MartinekPavel RašovskýG1B-Starší přípravka-sk.B
st.přípravka U 10 APavel HofmanIvo HochmanRobert Lačňák, Jiří SotolářG1C-Starší přípravka sk.C
st.přípravka U 10 BPavel Hofman Ivo HochmanRobert Lačňák, Jiří SotolářG2D-Starší přípravka sk.D
ml.přípravka U 9 ARadim HavlíčekTomáš HavlátJan Bareš, Martin EllingerH1A-Mladšá přípravka sk.A
ml.přípravka U 9 BRadim HavlíčekTomáš HavlátJan Bareš, Martin EllingerH1B-Mladší přípravka sk.B
ml.přípravka U 8 AJan Pollak Ladislav PalovskýLadislav Kryštof, Martin Hikl, Petr PodolskýH1C-Mladší přípravka sk.C
ml.přípravka U 8 BJan Pollak Ladislav PalovskýLadislav Kryštof, Martin Hikl, Petr PodolskýH1D-Madší přípravka sk.D
předpřípr.A U7 A+B Tomáš HasoňRadim ZemánekJan Almáši, Jiří Lejska, Roman Lelek H1M-Mini přípravka
předpřípravka B nehrajícíDavid Linger
nábor A + B nehrající, nábor David Linger
seniořiPavel Kúkol st.Ing. Cyril Malý X1A-Old Boys
futsalDavid Pouchlý Tomáš Vyhnánek O2A-Krajský přebor Jižní Moravy