A tým    09.01.2021   |    Redakce

FC Fastav Zlín - SK Líšeň 3:1

Generálka Zlína před ligou

Na úvod prohra a zraněný brankář

Zlín-Líšeň 3:1 (1:0), 24. Fantiš, 80. Chwaszcz, 84. Dramé– 90. Skočovský. Hráno na hlavním stadiónu Letná. Náš trenér dal příležitost dvěma brankářům a dvaceti hráčům v poli. Nenastoupil Krška, který měl být v základní sestavě, ale v rozcvičce se necítil dobře. Svalové zranění není patrně stále vyléčeno. Brankář Mrázek pobyl na hřišti pouze pět minut. Chytil dvě tutovky, ale krátce před druhou brankou se zranil (vymknuté rameno) a Veselý musel zpět mezi tři tyče. Prvních dvacet minut jsme hráli vyrovnaný zápas, byť měl rozehranější soupeř více šancí. Po obdržené brance a ve druhé půli nás Zlín, jemuž začíná za týden I. liga, jasně přehrával. Pouze na začátku poločasu otřásl Silný břevnem. Čestný gól padl v samém konci zápasu po akci mladíků. Skočovskému na gólovou hlavičku nahrával Chládek. Zlín: Dostál – Procházka (60. Vraštil), Buchta (60. Simerský), Kolář (60. Slovák) – Cedidla (60. Matějov), Conde, Slaměna (46. Hlinka), Janetzký (60. Hrdlička) – Fantiš (46. Drame), Jawo (60. Chwaszcz), Poznar (60. Tutu). Líšeň: Veselý (72. Mrázek, 77. Veselý) – Pašek (46. Putyera), Otrísal (46. Jeřábek), Ševčík (46. Bednář), Lutonský (72. Skočovský) – Fall (46. Kučera) – Reteno (46. Chládek), Demeter (72. Szotkowski), Matocha (46. Málek), Machálek (46. Rolinek) – Vaďura (46. Silný).

Rudolf Čampa

Info o důležitých událostech Jan Zahnaš
Branky: 24. Fantiš, 79. Chwaszcz, 83. Dramé – 90. Skočovský
Karty: 59. Silný (LIS)

FC Fastav Zlín: Dostál – Procházka (60. Slovák), Buchta (60. Simerský), Kolář (60. Hrdlička), Cedidla (60. Toutou), Conde, Slaměna (46. Hlinka), Janetzký (60. Chwaszcz), Fantiš (46. Dramé), Jawo (60. Matejov), Poznar (60. Vraštil)
Náhradníci: Rakovan – Dramé, Simerský, Vraštil, Slovák, Hrdlička, Chwaszcz, Toutou, Matejov, Hlinka
SK Líšeň 2019: Veselý – Otrísal, Elekana, Machálek, Matocha, Vaďura, Fall, Ševčík, Pašek, Demeter, Lutonský

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.
Úvodní sestavy:

FC Fastav Zlín: Dostál – Procházka, Buchta, Kolář, Cedidla, Conde, Slaměna, Janetzký, Fantiš, Jawo, Poznar

Náhradníci: Mrázek – Silný, Bednář, Jeřábek, Chládek, Szotkowski, Kučera, Krška, Málek, Putyera, Rolinek, Skočovský.
1
Utkání právě začalo.
12
Střelecký pokus Retena skončil vedle brány.
14
Fantiš se snažil najít Jawa, ale ten se ocitl pouze v ofsajdu.
21
Střela Falla mířila pouze nad horní tyč domácí svatyně.
23
Jawo se dostal do první vážnější šance, ale jeho rána skončila na tyči!
24
Zlín právě vstřelil branku!
Autorem branky je ANTONÍN FANTIŠ.
30
Od začátku utkání jsou ševci proti druholigové Líšni lepším týmem a mají jednoznačně navrch. Zatím je ale stav po půl hodině pouze 1:0.
34
Znovu skončila střela Retena pouze nad bránou.
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
40
Janetzký se dostal do zakončení, ale to poslal nad.
42
Přímý kop Slaměny chytil bez problémů hostující gólman Veselý.
45
První poločas skončil.
46
Začal druhý poločas.
46
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Fantiš, přichází Dramé.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Slaměna, přichází Hlinka.
59
Žlutou kartu dostává Silný (SK Líšeň 2019).
60
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Cedidla, přichází Toutou.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Buchta, přichází Simerský.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Kolář, přichází Hrdlička.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Procházka, přichází Slovák.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Janetzký, přichází Chwaszcz.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Poznar, přichází Vraštil.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jawo, přichází Matejov.
64
Matejov napálil svou ránu pouze do břevna svatyně Líšně!
72
Toutouova střela skončila těsně vedle tyče!
75
Zlín dává gól, ale ten neplatí! Střela Chwaszcze byla vyražená brankářem, ale následná dorážka Toutoua byla z ofsajdu!
Pořiďte do vašeho klubu Klubový informační systém! Přehled plateb, databáze členů, administrace tréninků a zápasů – zkrátka kompletní správa sportovního klubu v jedné aplikaci. A u toho vám navíc garantujeme nejnižší cenu na trhu.