dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U9A+B    06.11.2020   |    Radim

U9 - aktuality

Dobrý den rodičové,

Bohužel COVID a vládní nařízení nám brání v dalších trénincích a program v organizované formě. Proto jsme se rozhodli s trenéry zkusit alternativní cesty a podpořit alespoň přes individuální cvičení holky a kluky v dalším rozvoji, než bude možné pokračovat opět společně.

V pondělí 9.11.2020 od 20:00 se potkáme na ZOOMu a rádi bychom Vám dali nástin pokračování a zodpověděli dotazy. Nemělo by být nijak složité, někteří z Vás na této platformě měli/mají online výuku. Prosím o použití vypínání mikrofonu pokud nebudete zrovna mluvit. Zkusme být ohleduplní, přece jen nás tam nebude málo. Nelekejte se delší časové rezervace, je to jen pro možnou debatu, ať se nám to neukončí předčasně.

Dále jsme vytvořili FaceBookovou skupinu SK Líšeň U9 (2012). Pokud ještě nejste členem, tak se přihlaste. Pokud nemáte účet tak si jej prosím založte. Zde budou tréninková videa a doporučení, ale rádi bychom, abyste tam dávali videa Vašich dětí, jak jim tyto tréninky a cviky jdou. Není nutné zakládat účty dětí, bylo by lepší to s nimi procházet, ať se nám někde nezatoulají.

Pokud máte nějaké dotazy určitě se jim můžeme věnovat buď na pondělní schůzce nebo nás kontaktujte dalšími dostupnými kanály.

Přejeme krásný víkend a na slyšenou (viděnou) v pondělí.

Za realizační tým U9 Radim Zemánek

Facebook feed