dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U9A+B    09.03.2020   |    Redakce

U9 – Turnaj 2011 Čejkovická 8.3.

MDŽ jsme oslavili fotbalem, dopoledne nás čekal tradiční turnaj na Čejkovické

SK Líšeň – RAFK Rajhrad 6:0

Rozcvička nás čekala proti RAFK. Soupeř nám poskytl spoustu času a prostoru ke hře, čehož jsme využili k pěkným kombinacím, vedoucím i ke gólům.


SK Líšeň – MFK Vyškov 1:3

Proti Vyškovu se ukázalo, že je potřeba i více běhat, bojovat a rychleji pracovat s míčem, což jsme nečinili a chybami darovali soupeři výhru.

SK Líšeň – FC Kuřim 1:4

Kuřim předváděla asi nejkvalitnější fotbal na turnaji, přehrála nás po všech stránkách (hlavní rozdíl byl v pohybu a ochotě se poprat o úspěch) a zaslouženě zvítězila.

SK Líšeň – FŠ Třebíč 1:4

Stejný výsledek, ovšem zcela jiné utkání. Tentokrát jsme poctivě makali, dlouho drželi s Třebíčí krok a dokonce vedli. Jenže pak přišly hloupé individuální chyby (často pramenící především z nezkušenosti) a ty odvály naše naděje na úspěch.

SK Líšeň – Sparta Brno 2:2

Utkání se nehrálo v patřičném tempu, měli jsme víc šancí, ale taky dělali spoustu chyb, takže remíza je nejspíš spravedlivým vyjádřením dění na hřišti.


SK Líšeň – Zbrojovka Brno U8 2:1

Nejbojovnější vystoupení jsme si schovali na závěr a poctivý výkon byl odměněn vítězstvím.

Z pohledu trenérů

Turnaj měl ukázat, jak jsou na tom kluci v porovnání s vrstevníky. Bohužel výkony týmu byly nepřesvědčivé, a tomu odpovídaly i výsledky. Kluci se snažili o kombinační fotbal, ale základem kombinace je pohyb hráčů bez míče, a ten nám chyběl, stejně jako důraz v osobních soubojích nebo větší klid v koncovce – spoustu vypracovaných šancí jsme zmarnili. Rozhodně je na čem pracovat.

Facebook feed