dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U9A+B    21.10.2020   |    RS

U9-Tréninky

Dobrý den!

Ač jsme to zřejmě všichni čekali , tak i když jsme měli o víkendu v plánu první tréninky , musíme plány zrušit a uchýlit se na vlastní dvorečky :-( To ale neznamená , že budeme všichni zahálet , vymlouvat se na online výuku a sedět u blikajících příšer !!

Nachystali jsme s tréňama pro vás domácí úkoly, na které si každý pořídíte deníček . Do deníčku si každý den napíšete co jste pro sebe a své tělo udělali dobrého . Příklad: pondělí - dnes jsem masíroval zadek na gauči - došly data.. úterý - dnes jsem zvládla 100 přeskoků přes švihadlo a 15 nožiček , mamka platí okno... atd

Úkoly na tento týden

kruhový trénink - 30 sekund cvičení 30 pauza v pořadí 1) švihadlo, 2) prkno, 3) střídat nohy na míči, 4) spor na míči, 5) člunkový běh 3-4m, 6) leh na břiše ruce za hlavu zvednout a držet hrudník to celé 3x dokola

míč - 1) 50 nožiček s dopadem P+L - kdo zvládne , tak bez dopadu, 2) 10 kolínek, 3) rodič nahazuje míč cca 2m 10x vrátím nártem P+L a 10x vrátím plackou P+L 4) stopování míče- vyhodím míč na úroveň hlavy a stopuji 10x plackou P+L a 10x šajtlí P+L, 5) naučím rodiče taneček - bude zkoušeno na 1. možném tréninku :-) 6) vezmu mamku , taťku , nebo prababičku ke zdi ideálně s novou omítkou a zahrajem si hru na 1 dotek kdo pokazí poprvé je O , podruhé je S , potřetí je E , počtvrté je L no a kdo je osel platí zmrzku , nebo pivo dle výběru, pozor, když je oslů víc , tak ráno může bolet hlava ;-)

běh - 1.rozcvičit se třeba se švihadlem - 50 přeskoků, 2. využij třeba dlažbu na chodníku , jako žebřík na tréninku a vzpomeň si na 3 cvičení , které děláme a každé alespoň 5x opakuj, 3.najdi si cca 10 schodů 5x vyskákat sounož a 5x do půlky po pravé a od půlky po levé , 4. 10x schody vysprintuj ( nezapomeň u každého cvičení na ruce - jak ti pomáhají při pohybu) 5. najdi si mírný svah asi 20m dlouhý a sprintuj ho 10x směrem dolů , nahoru si odpočiň 6. až se doma vysprchuješ tak si pusť telku , sedni na zem nohy nataženy vedle sebe a hluboko se předkloň , až tě budou táhnout stehna zezadu , napočítej do 20ti, pak pokrč kolena , dej šlapky k sobě , chyť se za kotníky a lokty se opři do kolen tak, aby tě mírně táhly třísla , taky napočítej do 20ti a naposled si lehni na břicho ruce dej pod ramena , pánev je na zemi opřeš se o ruce a zakloníš hlavu a stejně si pomalu napočítej do 20ti.

Je už zřejmé , že podzimní část soutěží nedohrajeme , zimu máme naplánovanou od listopadu až do konce března včetně zimního soustředění , námi pořádaných turnajů tréninků atd . Co bude nové , tak jedenkrát za 14 dní v sobotu dopoledne gymnastický trénink pro pamětníky na stadecu Zbrojovky na Lenince , jinak v tělocvičně Sokolu Brno 1 na Kounicově ulici . Doufejme , že nám ten prevít nenaruší i toto období a když jo , tak se nedáme!!!

Mějte se krásně, běhejte, nebuďte trudomyslní a hlavně užívejte to, že konečně můžou strávit rodiče s dětmi více času , než učitelé :-)))

RS


Facebook feed