dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    31.08.2022   |    Radim

U11 - Nominace na víkendová utkání

Z důvodu chybějících holek pro páteční utkání se nám mění trochu program a rytmus tohoto týdne. Byli jsme osloveni, abychom toto utkání pomohli odehrát a odřídit. Začneme tedy tréninkem v 16:45 a pro rozložení sil na víkendová utkání se rozloží i zápasová zátěž mezi všechny dostupné hráče.

Schůzku s rodiči musíme tedy bohužel posunout na středu 7.9.2022 od 17:30.

===============================================================

Soupeř: SK Rěčkovice A

Nominace: Alena Hakenová, Jiří Lojek, Oliver Michalas, Maxmilián Sochor, Dominik "Souček" Vyskočil, Štěpán Zemánek + bude doplněn holkami a případně dalšími hráči, dle potřeby.

Sraz: v pátek 2.9.2022 v 16:45

Začátek: v 18:00

Předpokládaný konec: okolo 19:30

Místo: TCM

S sebou: štuplny (modré), kopačky, pití, šustku, dres (Hráči, kteří ještě nemají dres jej dostanou na místě.)

===============================================================

Turnaj Domčův sen

Nominace: Sebastián Almášy, Matyáš Hasoň, Matyáš Kříž, Daniel Kula, Tobiáš Ondřík, Jakub Sklénský, Martin Sýkora, David Šrámek, Tomáš Šťastný, Štěpán Tůma

Sraz: v sobotu 3.9.2022 v 7:30

Začátek: v 8:00 (první zápas 8:20)

Předpokládaný konec: okolo 16:30

Místo: Fotbalové centrum mládeže Brno, Sladovnická 508/18, Brněnské Ivanovice

S sebou: štuplny (modré), kopačky, pití, šustku, dres (Hráči, kteří ještě nemají dres jej dostanou na místě.)

Rozlosování a další detaily turnaje

===============================================================

Soupeř: TJ Tatran Bohunice B

Nominace: Sebastián Almášy, Matyáš Hasoň, Matyáš Kříž, Daniel Kula, Tobiáš Ondřík, Jakub Sklénský, Maxmilián Sochor, Martin Sýkora, David Šrámek, Tomáš Šťastný, Štěpán Tůma, Dominik "Souček" Vyskočil, Štěpán Zemánek, Štěpán Czudek, David Hložánek

Sraz: v neděli 4.9.2022 v 13:45

Začátek: v 14:30

Předpokládaný konec: okolo 16:30

Místo: Podolí

S sebou: štuplny (modré), kopačky, pití, šustku, dres (Hráči, kteří ještě nemají dres jej dostanou na místě.)

Facebook feed