dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    12.06.2022   |    Radim

U10 - Výsledky pátečních utkání (10.6.)

SK LÍŠEŇ U10A - FC Sparta Brno C 19:2 (8:0)

sestava: Jiří Lojek, Oliver Michalas, Tobiáš Ondřík, Maxmilian Sochor, Adam Šenkeřík, Alex Valder, Dominik Vyskočil, Štěpán Zemánek

góly: Alex Valder 7x, Maxmilian Sochor 6x, Adam Šenkeřík 3x,Tobiáš Ondřík 1x, Dominik Vyskočil 1x, Štěpán Zemánek 1x


zhodnocení zápasů očima vedoucího Radima:

V pátek jsme jeli na hřiště Sparty Brno s naprosto poslepovanou sestavou 6 hráčů U10 doplněné o 2 hráče U11 s očekáváním, koho nasadí soupeř a jak si tato sesbíraná sestava sedne. Taková kombinace výpomoci hráčů do U11, zranění, nemocí a dovolenkářů snad ještě za historii ročníku 2012 nepamatuji.

O překvapení nebyla nouze na straně soupeře, protože proti nám nastoupili hráči ročníků 2013 a 2014. Samotná hra by papírově měla být v rukou hráčů Líšně, ale opak byl pravdou, a tak první čtvrtina nenabídla z naší strany moc fotbalovosti a nakonec skončila 1:0. Ani dál se obraz hry moc neměnil. Naši hráči zkoušeli kličky, ale spíše ze soubojů a hry 1:1 spíše utíkali, zbylí hráči se místo nabídky koukali, co předvede hráč s míčem. Hra na schovku za protihráče se nám dařila na výtečnou, a to nejen útočníci, ale čas od času i obránci. Hráči U11 spustili pak brankostroj střelami z dálky, ale i samostatnými průniky a zakončením. Mladší protihráči nic nevzdávali, pokoušeli se rvát i trochu s pomocí rukou, ale nic nevynechávali a bojovali srdnatě. Bohužel fotbalovost na naší straně spíše mizela s narůstajícím skóre, náš brankář místo chození pro míče ustupoval až hluboko do branky, jako by se míče bál, přitom to byla krásná možnost vyzkoušet hru s míčem, rozrušování rozehrávky a nákopů soupeře. Zápas ukázal opět podněty pro cvičení do tréninku a snad se nám do další sezóny podaří některé nešvary konečně vymýtit nebo alespoň snížit jejich četnost.

Tak špatné to zase nebylo a naši hráči nám předvedli i pár velmi krásných individuálních akcí a vypracovaných kombinací s gólovým zakončením.Děkujeme Matějovi za příkladnou podporu, který jako zraněný hráč fandil klukům ze střídačky.


SK LÍŠEŇ U10B - FC Sparta Brno C 17:15 (7:9)

https://www.sklisen.com/clanek.asp?id=Sparta-Brno-...


Facebook feed