dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U10    17.08.2021   |    Radim

U10 - Soustředění Velké Pavlovice - den 1 a 2

Den 1.

Ubytování proběhlo bez problémů, většina kluků zvládla sama vybalit a povléct si postel. Proběhl první trénink a seznámení s areálem pro nové hráče. Taktické stažení před deštěm na závěr tréninku se podařilo beze ztráty kytičky. Zasloužená večeře chutnala všem a ani večerka nebyl problém.

Den 2.

Od rána jsme začali s tréninkem uzpůsobeným aktuálním podmínkám, protože hřiště bylo značně podmáčené po nočním dešti. V galerii najdete pár fotek z odpolední herní části. V následujících dnech se nám do tréninkového procesu přidají i přípravné zápasy. Jídlo zatím chutná všem a dnešním hitem byla brokolicová polévka, kterou si mnozí přidávali.

Na sobotní oběd máme domluvenou svíčkovou. Kdo se ještě nenahlásil a má zájem, tak má možnost do středy 20:00, pak již nelze.

Galerie je zaheslovaná druhou částí názvu místa kde jsme :D

Facebook feed