dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    15.11.2021   |    Nikolas Papachristos

Turnaj Třebíč

První halový turnaj sezóny 21/22 pořádala FŠ Třebíč v luxusní prostorné hale za účasti 7 týmů, v systému každý s každým nás čekalo 90 minut hry. Jedinou vadou na kráse byl skákavý míč, který v hale zpravidla dělá z fotbalu zcela jiný sport.


SK Líšeň – Tatran Bohunice 2:2


Vstup do turnaje jsme měli zbytečně nervózní, skákavec nás moc neposlouchal, zatímco už rozehrané Bohunice hrály svůj houževnatý a běhavý fotbal. Přesto jsme měli zápas celkem pod kontrolou, ale neskutečný zkrat v posledních vteřinách přinesl soupeři vyrovnání.


SK Líšeň – FŠ Třebíč oranžová 4:0


Ve druhém utkání už jsme byli trošku zvyklí na dané podmínky, což se projevilo na herním výkonu i výsledku.


SK Líšeň – Sokol Želetava 5:0


Na hřišti se objevil futsalový míč a to jsme si užili, za chvilku to bylo po krásných akcích 4:0, pak šel ale do hry opět skákavec a bylo po fotbale.


SK Líšeň – FC Ivančice 3:1


Ivančice přivezly dobrý výběr, utkání bylo bojovné a mělo slušné tempo, fotbalová kvalita byla ale na naší straně.


SK Líšeň – FŠ Třebíč modrá 2:5


Před utkáním jsme měli dlouhou pauzu, nastoupili jsme ztuhlí a vlažní a než jsme se nadáli, bylo to 0:3. Pak jsme trochu začali makat, ale nervozita ze špatně se vyvíjejícího zápasu byla příčinou zbrklosti, alibismu a fatálních chyb, s tím se na obrat pomýšlet nedalo.


SK Líšeň – FK Hodonín 5:1


V posledním utkání už jsme zase našli svou herní tvář a s budoucím ligovým soupeřem si celkem jednoznačně poradili.


O pořadí v turnaji nerozhodovaly body, ale počet nastřílených branek. V tomto ukazateli jsme skončili na 3. místě, za oběma pořadatelskými výběry.


Z pohledu trenérů – herní projev našeho týmu vykazoval všechny symptomy přechodu na halovou sezónu. Ve chvílích, kdy se podařilo propašovat do hry futsalový míč, se na to dalo docela koukat, když se ale hrálo skákavcem, byla to nakopávaná a souboje, o fotbale těžko hovořit. Zklamalo mě, jak kluci reagovali na špatně rozehraný zápas s modrou Třebíčí, v nominaci samozřejmě chyběli někteří lídři, kteří by na hřišti zaveleli k obratu, ale přesto taková rezignace nebyla na místě. Jinak ale jsem s přístupem celkem spokojen, kluci předvedli to, na co aktuálně mají.

Facebook feed