dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    29.11.2021   |    Nikolaos Papachristos

Turnaj Čejkovická, r. 2011

Mimo brankáře nastoupil v neděli zcela jiný výběr, tentokrát turnaj naší věkové kategorie.


SK Líšeň – Svratka Brno 5:1


Hned zrána se střetly dva nerozehrané týmy, úvod byl oboustranně vlažný. Povedlo se nám otevřít skóre, což nám dodalo klid, získali jsme herní převahu a postupně si budovali náskok. Na naší výhře nic nezměnil ani čestný gól soupeře v samém závěru.


SK Líšeň – Tatran Bohunice 1:2


Ke druhému utkání jsme nastoupili jako soubor sněhuláků – nepředvedli jsme vůbec nic a po naprosto tristním výkonu jsme odevzdali body snaživým soupeřům.


SK Líšeň – FC Kuřim 2:2


Kuřim byla nejkvalitnějším soupeřem, pustila se do nás s elánem a zaslouženě získala dvoubrankový náskok. Teprve potom jsme začali zase hrát fotbal, byli jsme najednou lepším celkem, soupeřům spadl řemen, vyrovnali jsme a mohli v závěru i vyhrát. Ale plichta je asi spravedlivá.


SK Líšeň – Říčany 7:1


Říčany kladly zpočátku tuhý odpor, ale s narůstajícím skóre postupně odpadaly a umožnily nám zahrát si kombinační fotbal a zcela ovládnout utkání.


SK Líšeň – FK Tuřany 10:1


Protože jsme si v předchozím kole vyzkoušeli, jak se hezky hraje, když si půjčujeme míč, začali jsme ve stejném duchu i závěrečné utkání. A ono to fungovalo, unavený soupeř se nezmohl na vážnější odpor, takže jsme si i dosyta zastříleli.


5 utkání, bilance 3-1-1, skóre 25:7.


Z pohledu trenérů – oproti sobotě nic moc. Abychom mohli hrát ve stejném stylu jako předchozí sestava, k tomu nám chyběl lepší pohyb, často nás zrazovala pomalá práce s míčem či špatný první dotek. Ve druhé polovině turnaje se nám ale začalo dařit a hned se na to koukalo líp. Pozitivní je, že Oli byl opět hodně ve hře, vytvářel přečíslení a zakládal spoustu akcí. Snad už tento styl zůstane našim golmanům v krvi.

Facebook feed

×
Dnes v 17:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
SK Líšeň