dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    15.01.2022   |    Redakce

Soupeře od maďarských hranic jsme přehráli


SK Líšeň - FC ŠTK 1914 Šamorín 2:0 (2:0)


Branky:
20. Machalík, 30. Toutou.

Líšeň: Marek (46. Veselý) – Bednář, Otrísal, Jeřábek, Lutonský (46. Pašek) – Minařík (46. Polášek) – Ulbrich (46. Stáňa), Machalík (74. Matocha), Matocha (46. Málek), Rolinek (74. Ulbrich) – Toutou (62. Vlach).


Trenér Valachovič dal v základní sestavě příležitost hráčům, které má k dispozici na zkoušku. Tedy Machalíkovi, Minaříkovi, který se vrátil z hostování v Blansku, a od začátku nastoupil také Toutou. Ve druhé půli se poprvé objevil v našem dresu Marek Polášek, který je od pátku v Líšni také na zkoušce.

Začátek zápasu byl z obou stran spíše chaotický. Po deseti minutách se náš celek přece jen začal více soustředit. Převzal otěže zápasu do svých rukou a jednoznačně slovenský tým, jenž vstoupil do přípravy o pět dnů později než naši borci, přehrával. Převahu vyjádřil do konce poločasu dvěma brankami, jejichž autory byli přicházející fotbalisté. Po změně stran už nebyla naše převaha tak očividná, nicméně stále jsme drželi taktovku hry. Necelou půlhodinku odehrál opět dorostenec Vlach.

Facebook feed