dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    18.10.2021   |    Nikolas Papachristos

SK Líšeň U12B – Chrlice „B“ 13:3 (7:1)

Krásné fotbalové počasí vydrželo i v neděli, kdy jsme v žákovské soutěži přivítali Chrlické „béčko“. Opět jsme sestavu lepili, jak se dalo.

Začátek byl z naší strany rozháraný, hráli jsme v chumlu, nevyužívali plochu hřiště a bránili velmi laxně, takže nebylo divu, že jsme rychle inkasovali první branku. Ta s námi neotřásla, dál jsme se hnali do útoku a začali vývoj utkání překlápět v náš prospěch. Střelecky jsme se prosazovali, ale vzadu byly pořád díry, kvalitnější soupeř by své protiútoky zužitkoval.

Ve druhé půli trenéři sáhli k rotaci postů, každý šel hrát pozici, kterou chtěl, jedinou podmínkou bylo, že musí být jiná, než hrál v předchozím střídání. Celkem jsme si to užili, jen se poněkud otupila naše efektivita v útoku a okének v defenzivě výrazně přibylo, což ovšem nemělo na vývoj a výsledek utkání vliv.

Konečné skóre odpovídá obrazu hry.

Z pohledu trenérů – dnes to nebyl nijak oslnivý výkon. Máme v poslední době spoustu utkání, která vesměs odtáhli ti, kterým drží zdraví, a zdá se, že některým už chybí jiskra. Ještě pár karantén a můžeme to zavřít. Přesto kluci makali, co jim síly stačily, viděli jsme i několik podařených akcí a pěkných branek, směrem dozadu to bylo horší, chybí nám v soubojích více důrazu a nedohráváme odražené míče. Rozehra golmanů dnes nebyla tak jistá, jako včera, ale je dobře, že už se do kombinace více zapojují. Podnětů pro trénink opět víc, než dost…


Facebook feed