dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    18.10.2021   |    Nikolas Papachristos

SK Líšeň U11 – Svratka Brno 15:4 (9:2)

Sobotní slunečné odpoledne tvořilo v Mariánském údolí kulisu dalšího utkání přípravkové soutěže. Zavítala k nám Svratka s početným rodičovským doprovodem. My opět lepili sestavu z těch, co mají zdravou aspoň jednu nohu a nejsou v karanténě, nakonec jsme dali dohromady 9 kluků.

Na hřišti jsme na starosti zapomněli a pustili se do boje. Sice jsme po chybě inkasovali jako první, ale to nás nerozhodilo. Drželi jsme míč, místy pěkně kombinovali, vytvářeli si šance a docela proměňovali. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, využívali našich nepřesností, a jakmile dostali šanci, hnali se na naši branku. Nicméně těch chyb nebylo mnoho, takže skóre pěkně narůstalo.

Po přestávce se obraz hry skoro nezměnil, jen pod dojmem vysokého náskoku začali někteří kluci hrát na to, aby dali góly sami, což výrazně snížilo naši produktivitu. Přesto nebylo o vítězi pochyb.

Z pohledu trenérů – pohodové utkání, škoda, že se nepřišel podívat šéftrenér přípravek, určitě by měl radost z toho, že si všichni kluci vyzkoušeli všechny možné posty, vzadu, vpředu, vlevo, vpravo. Líbila se mi rozehrávka golmanů a jejich nabízení se do kombinace, pravda, nebyli zdaleka pod takovým tlakem, jako ve čtvrtek na Poháru mládeže nebo předtím na minirepublice. Snad si správné návyky přenesou i do těžších utkání.Facebook feed