dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Starší přípravka U11A+B    28.10.2021   |    Nikolas Papachristos

SK Líšeň U11 – Sparta Brno „B“ 8:9 (3:5)

V posledním kole přípravkové soutěže jsme hostili vedoucí tým tabulky, dosud neporaženou Spartu B.

Soupeř byl poskládaný z r. 2012 a nutno říci, že to byli kluci akcelerovaní a šikovní. Nebáli se hrát, běhali a míč jim nezavazel, do soubojů chodili tvrdě a bohužel i nečistě, na což jsme si museli zvykat. Než jsme se adaptovali, prohrávali jsme 0:2. Pak jsme zvedli hlavu a otočili skóre na 3:2, nicméně vlastními chybami jsme opět dopřáli Spartě vedení, poločas 3:5.

I po přestávce pokračovala houpačka a přetahování o vedení, směrem dopředu jsme produkovali celkem hezké akce, ale dostávali jsme laciné branky vinou laxního a nedůrazného bránění. Ještě 3 minuty před koncem jsme vedli 8:7, abychom v samém závěru utkání ztratili.


Z pohledu trenérů – utkání mělo velmi slušné tempo, škoda, že takových není v soutěži mnohem více. Bohužel, někteří naši hráči stále nepochopili, že bojovnost a nasazení jsou základními atributy, bez nichž nelze uspět, a to ani proti o rok mladším soupeřům.

Facebook feed