dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    20.02.2021   |    Redakce

SK Líšeň - FC Slavoj Vyšehrad 2:2

Remízový souboj se Šemíky

SK Líšeň - FC Slavoj Vyšehrad 2:2 (0:1), 59. Lutonský, 70. Šteigl – 16. a 64. Egert. ŽK: Ševčík – Kříž.

Líšeň: Veselý (46. Vítek) – Jeřábek, Otrísal, Ševčík, Lutonský (65. Szotkowski) – Kučera (65. Fall) – Pašek (65. Šteigl), Matocha (65. Minařík), Málek (46. Demeter), Rolinek (65. Bednář) – Silný (46. Zikl).

Vyšehrad: Otáhal – Stropek, Egert, Košút, Schneider – Šandera (51. Alexandr), Kulig (76. Zaradny) – Procházka, Kříž, Hezoučký (79. Hampl) – Králíček (79. Vandas).

Předposlední zápas přípravy pro oba soupeře skončil smírem. Nutno dodat, že výsledek odpovídal obrazu hry.Nově sestavovaný tým Šemíků z Vyšehradu se představil ve slušné formě. Dobře pracovala zkušená obrana, zejména na své pravé straně. V útoku se už do šancí Slavoj nedostával. Na dvě branky však stačily dvě standardní situace, při nichž domácí obrana nedokázala získat odražené míče. Anglickou nižší soutěží vybroušený Egert si naopak odražené míče pohlídal. Poprvé nohou a podruhé hlavou překonal líšeňské gólmany. Líšeň byla sice kombinačně v útoku lepší, ale hra zůstala bez velkého tlaku a bez vypracovaných šancí. Obě branky byly také spíše nahodilé.Nicméně vyrovnávací branka na 2:2 z kopačky Šteigla si zasloužila potlesk. Trenér Valachovič přešel ke hře na dva útočníky po druhém inkasovaném gólu, kdy se k Ziklovi připojil střídající Szotkowski.Obrana pak zůstala jen ve trojici. Utkání po střetu Kříže se Ševčíkem bylo kapku nervóznější, což odnesla zraněním mladá posila Slavoje Samuel Kulig.

Miloslav Vlašic


Info o změnách stavu David Suchý

Branky: 59. Lutonský, 72. Šteigl


SK Líšeň 2019: Veselý – Jeřábek, Otrísal, Ševčík, Lutonský, Pašek, Matocha, Kučera, Rolinek, Málek, Silný
Náhradníci: Vítek – Bednář, Minařík, Šteigl, Szotkowski, Zikl, Fall, Demeter

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.
1
Utkání právě začalo.
16
Vyšehrad právě vstřelil branku!
45
První poločas skončil.
46
Začal druhý poločas.
59
Líšeň právě vstřelila branku!
Autorem branky je MILAN LUTONSKÝ.
64
Vyšehrad právě vstřelil branku!
72
Líšeň právě vstřelila branku!
Autorem branky je JAN ŠTEIGL.

Facebook feed