dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    07.05.2022   |    Redakce

Remíza nám nebyla souzena

1. FK Příbram - SK Líšeň 2:1 (1:1)


Branky:
2. Vilotič, 61. Gembický – 26. Černín.

ŽK: Wágner – Málek.

Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Poživil. Delegáti: Král, Hubička.

Místo: Stadion Na Litavce. Počer diváků: 815.

Příbram: Smrkovský – Kvída (86. Vokřínek), Halinský, Fišl, Vilotič – Čermák (81. Vávra), Petrák – Novotn ý (76. Procházka), Pilík (86. Hájek), Gembický (76. Antwi) – Wágner. Trenér Zápotočný.

Líšeň: Veselý – Pašek, Jeřábek, Otrísal, Lutonský – Černín – Ulbrich (84. Minařík), Málek, Matocha, Šumbera – Toutou (68. Zikl). Trenér Valachovič.


V úvodu utkání jsme inkasovali první branku po zbytečném rohovém kopu, kdy jsme neuhlídali Vilotiče na přední tyči. Rohový kop domácí vůbec nemuseli kopat, kdybychom před tím v defenzívě lépe řešili situaci. Po inkasované brance jsme ale pozvolna přebírali tempo hry. A ve 26. minutě jsme dokázali vyrovnat po rohovém kopu Šumbery, kdy dorážel míč za záda Smrkovského Černín. Nadále jsme měli převahu, z níž vzniklo několik příležitostí k navýšení skóre. Zejména když se Toutou a později Ulbrich objevili sami před brankářem. Místo obratu jsme soupeři vlastní chybou umožnili vstřelit druhou branku, Veselý sice bombu Gembického z úhlu vychýlil mírně ze směru, ale míč se od vnitřní strany tyče odrazil do sítě. Po změně rozestavení jsme sahali po vyrovnání, kdy se v poslední čtvrthodině do útoku vedle střídajícího Zikla posunul Černín a Ulbrich . Po přímém kopu Málka v 90. minutě se nám podařilo vyrovnat. Černín hlavičkoval míč na malé vápno, kde ho šikovně před brankářem poslal do sítě Jeřábek. Hlavní rozhodčí regulerní branku neuznala a odpískala faul.

Vzhledem k pátečním výhrám našich soupeřů jsme v tabulce klesli na čtvrté místo za Vlašim a Opavu. Nadále však držíme šanci na baráž o postup do nejvyšší soutěže.

Facebook feed