dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Minipřípravka U7A+B    29.11.2020   |    IH

Program na týden od 30.11. do 6.12.

Na nadcházející týden nemáme naplánovaný žádný trénink. Vzhledem k předpovědi počasí (chladné počasí s možností sněžení) nám to připadá jako rozumné s tím, že od dalšího týdne se s velkou pravděpodobností již bude trénovat v nafukovací hale. Dětem jsme na sobotním tréninku ukázali několik cviků, které mohou dělat i doma např. v předsíni i v obýváku, samozřejmě s tolerancí rodičů :-) Lze využít i videa na YouTube, která jsme doporučovali v článku z 1.11. 2020. Sledujte, prosím, stránky kvůli aktuálním informacím.

Jediné, co mě v tuto chvíli trápí, je stavba nafukovací haly. Každé družstvo by mělo dodat min. 4 osoby, které pomůžou při stavbě. K dnešní 19. hodině se mi bohužel NIKDO nepřihlásil, a to i přes 2 články na stránkách a osobní připomenutí při sobotním tréninku. Zvažte, prosím, své možnosti a vůli a dejte mi vědět, kdo by se přece jen rozhodl, že pomůže. V pondělí večer mám p. Lingerovi nahlásit účast za naše družstvo.

Děkuji.

I. Hochman

Facebook feed